Erdemli Tiyatro Okulu Mezunlarını Verdi
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Erdemli Tiyatro Okulu Mezunlarını Verdi

Erdemli Belediyesi 4. dönem tiyatro kursiyerlerini, düzenelenen tiyatro oyunuyla mezun etti. Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirilen oyunun iki perde halinde sergilenen kara komedi türü oyuna ilginin oldukça yoğun olduğunu gözlemlendi.

Erdemli Tiyatro Okulu Mezunlarını Verdi
Bu içerik 835 kez okundu.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen “Mış gibi” isimli oyun sanatseverler tarafından beğeni toplarken, izleyiciler belediyenin ilçeye sadece mimari ve altyapı sorunlarının çözümünde değil sanattan kültüre, bilimden spora her alanda yatırım yaptığını ve toplum olarak ihtiyaç duydukları her sosyal alanın sağlandığını, bunun için ekiplere ve Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ’ya teşekkür ettiklerini bildirdi.

BAŞKAN TOLLU: KÜLTÜR VE SANATA HER TÜRLÜ YATIRIMI YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Bir buçuk saat süren oyun sonunda sertifika töreninde belediye başkanı Tollu kısa bir konuşma yaptı. Başkan Tollu, verdiği emeklerden dolayı oyunculara teşekkür ederek her geçen gün ilçeyi kültür başkenti haline getirdiklerini ve bu noktada gerekli her türlü yatırımı yapmaya devam edeceklerini bildirdi. Sanata ve sanatçıya kıymet vermenin kültürümüzün taşınmasında ne denli önemli olduğuna değinen Başkan Tollu, geceye yoğun katılımlarından dolayı seyircilere teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

KÜLTÜR MÜDÜRÜ ARSLAN: ERDEMLİ’NİN KÜLTÜR VE SANAT HAYATINA KATKI SUNUYORUZ

Gecede son olarak söz alan Erdemli Belediyesi Kültür Müdürü Adem Arslan da, sanata, sanatçıya ve kültüre her zaman destek veren Başkan Mükerrem Tollu’ya kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, ilçenin kültür ve sanat hayatına katkı sunmaya devam edeceklerini belirtti.

MEZUN OLDULAR

Sertifikalarını alarak mezun olma başarısı gösteren oyuncuların mutluluğu gözlerden kaçmadı. Kursiyerler özellikle de aileleri başta olmak üzere sahnede seyirciler tarafından alkışlanmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu tiyatro deniz sandalcı erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Şehit Annesi,
Şehit Annesi, "Ağlamayacağım, Düşmanı Sevindirmeyeceğim, Şehitsiz Vatan Olmaz, Yavrum Vatan İçin Şehit Oldu"
Protokol Şehit’imizin Babaevi Esenpınar’da
Protokol Şehit’imizin Babaevi Esenpınar’da
Şehidimiz Var Erdemli!!
Şehidimiz Var Erdemli!!
Erdemli’nin Asırlık Çınarına Doğum Günü Süprizi
Erdemli’nin Asırlık Çınarına Doğum Günü Süprizi