GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-06-2018 17:03   Güncelleme : 29-06-2018 17:09

Erdemli Belediyesi Her Yerde

Erdemli Belediyesi, yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında başlattığı asfaltlama hizmetlerine Kocahasanlı mahallesinde süratle devam ediyor.

Erdemli Belediyesi Her Yerde

Tüm mahallelerde gerçekleştirmekte olduğu hizmetleri Kocahasanlı mahallesinde asfalt kaplamasıyla sürdüren Erdemli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha önceden bu yana planlanan ancak Büyükşehir Belediyesinin önemli ve büyük bir çalışması olan altyapı projesinin tamamlanmasını beklemişti.

 Kocahasanlı mahallesinde Büyükşehir Belediyesinin kanalizasyon ve yağmursuyu hattı çalışmalarının tamamlanmasıyla Kocahasanlı mahallesinde yolların tamamında bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarının başladığını belirten Erdemli belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Biz bu işi daha önce de yapabilirdik. Ancak beytülmal olarak gördüğümüz kaynaklarımızı yapbozla israf etmemek için yapıp tekrar kazılarak bozulmaması için belki biraz zaman kaybı oldu ama altyapı çalışmalarının tamamlanmasını bekleyerek bugüne geldik.

Hummalı bir çalışmayla bu sorunu da çözüyoruz. Biz çözüm merkeziyiz. Görevimiz bu. Özellikle yaz mevsimine girilmesiyle gerek sahildeki tatil merkezi olan mahallelerimizde, gerekse yayla sezonunun başlamasıyla kırsal ve yaylalık kesimlerde hizmetlerimizi planlı ve programlı bir şekilde sürdürüyoruz.“ dedi.

Çalışmaların daha hızlı olması için önce yolların hazırlanması sonrada asfaltlanması amacıyla birkaç ekiple birlikte çalıştıklarını kaydeden Başkan Mükerrem Tollu, Kocahasanlı’dan sonra diğer mahallelerde de bu hizmetlerin sürdürüleceğini sözlerine ekledi.

AdminAdmin