GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2018 20:48   Güncelleme : 21-06-2018 20:48

Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı

Erdemli ilçesinde günlük olarak yayınlanan Yeni Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Doğaner sarı basın kartı aldı.

Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı

Başbakanlık tarafından şartları yerine getiren gazetecilere verilen Sarı Basın Kartı Komisyonu toplantısı Ankara’da yapıldı.

Toplantı sonucunda Erdemli’den Yeni Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mehmet Doğaner basın kartı almaya hak kazandı. Mehmet Doğaner’e basın kartını Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Adana İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Naci Dönmez tarafından verildi.

Sarı Basın Kartı alan Mehmet Doğaner yaptığı açıklama da; “Erdemli’de 1971 yılında yayın hayatına başlayan Yeni Haber Gazetesi’nin 2004 yılından bu güne Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürütüyorum. Gazeteciliğin önemli bir meslek olduğunu düşündüğümüzde bizler de Gazeteci olarak görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Doğru, ilkeli ve seviyeli habercilik anlayışımızdan ödün vermedik ve bundan sonra da aynı çizgimizi bozmadan devam edeceğiz. Sarı Basın Kartı alarak, Gazetecilik mesleğinin kimliğini de almış oluyoruz. Ben Buradan Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğümüze, Adana İl Müdürlüğümüze, ve 14 yıldır çalışmış olduğum Yeni Haber Gazetesi ile ekibine ve ustalarım Derviş Çömez ve Durhasan Şahin’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sarı Basın Kartına İlçemizde 5 kişi sahip. (Muzaffer Şahin (Sürekli Sarı Basın Kartı), Derviş Çömez, Durhasan Şahin, Ümit Şahin’in ardından 5. Sarı Basın Kartını Mevkidaşımız Mehmet Doğaner aldı. Hayırlı olsun der, başarılarının devamını dileriz. (Sözünü yerine getireceğine inanıyoruz)

Erdemli Ajans, Durhasan Şahin, Derviş Çömez.