MHP
Giriş Tarihi : 19-06-2018 19:41   Güncelleme : 19-06-2018 19:41

Küstülü Halkı Bekir Özsu’yu Bağrına Bastı

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili adayı Bekir Özsu, beraberinde Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Küstülü mahallesini ziyaret etti, vatandaşlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

Küstülü Halkı Bekir Özsu’yu Bağrına Bastı

Mahallede açılan Gönül isimli taş fırının açılışına katılan MHP Mersin Milletvekili Adayı Bekir Özsu, ‘’Gırtlağım patlayana kadar Mersinin ve sizlerin hakkını savunacağıma emin olun. Benim milletvekilliği maaşına ihtiyacım yok rabbime şükür beni hepiniz tanıyorsunuz, bu göreve sizler için talip oldum’’ dedi.

Mersin iller içinde vergi ödemede 5. Sırada yer aldığını ancak, hizmet almada 25’inci sırada yer aldığını vurgulayan Özsu, şöyle konuştu: ‘’Biz bu kısır döngüyü değiştirmek istiyoruz. Değerli hemşerilerim bu düğün bizimse birazda biz oynayalım. Hepinize teşekkür ediyor Ramazan bayramınızı bir kez daha tebrik ediyorum.’’

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’da konuşmasında, ‘’Bizler belediyeciliği sizler için yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Şimdi bir kardeşiniz olarak bizleri sesi olacağına inandığım Bekir Özsu başkanıma desteklerinizi bekliyorum. İnanın ki Bekir başkanımın sizlerin daima yanında olacağına inancım tamdır. Hepinize bizleri burada ağırladığınız için teşekkür ediyor bayramınızı tebrik ediyorum’’ şeklinde konuştu.

Küstülü mahalle muhtarı Adnan Kökten de konuşmasında MHP’li belediyelerin olduğu her yerde hizmetin en alasının olduğunu söyledi. Mahallemiz Erdemli belediyesine bağlanalı hizmet görür oldu çok şükür diyen Kökten, ‘’Mahalle halkımız için ne zaman başkanımızın yanına çıksak boş dönmedik kendilerine de teşekkür ediyorum. Şimdi merkezi idarenin hizmetleri içinde sizlerden kendi evladınıza artık vekilim diyeceğim Bekir Özsu’ya destek istiyorum. Hepinizin bayramını kutluyorum’’ diye konuştu.

Konuşmaların ve Bayramlaşmanın ardından Gönül Taş Fırınının açılışı yapıldı.