GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2018 21:51   Güncelleme : 13-06-2018 21:51

Kalkınma Bakanı Elvan Muhtarları Dinledi

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, seçim çalışmaları nedeni ile geldiği Erdemli’de 71 mahalle muhtarını dinledi.

Kalkınma Bakanı Elvan Muhtarları Dinledi

Erdemli Belediyesi Kültür Merkezi üzerindeki Mediteras restaurantta muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Elvan, verdiği sözün de sonuna kadar takipçisi olduğunu kaydetti.

Şimdi duyuyorum Erdemli’nin adayı yok diye, ‘’Erdemli’nin adayı benim var mı ötesi’’ diyen Elvan, "Erdemli'nin AK Parti birinci sıra adayı Lütfi Elvan'dır"

Erdemli ilçesi üzerinde titizlikle durduklarını ve sorunların çözülmesi için gerekli çabayı gösterdiklerini söyledi. "Erdemli'nin milletvekili adayı yok" şeklinde sözler duyduğunu ifade eden Elvan, şöyle devam etti:

"Erdemli'nin AK Parti birinci sıra adayı Lütfi Elvan'dır. Ben sizin bugüne kadar neyinize hayır dedim? Erdemli için benim kadar koşturan var mı? Diğer partileri de dikkate alın. Taş üstüne taş koyan var mı? Bu memlekete taş üstüne taş koyanın elini de ayağını da öperim ama hizmet noktasında inandığım zaman da yaparım. Kimseyi dinlemem. Efendim şöyleymiş böyleymiş şurada Erdemli'li bilmem kaçıncı sıra adaymış. Geçin onları kardeşim. Onlardan ne köy olur ne kasaba. Hiçbir şey olmaz. Bu memlekete ne yaptılar da bundan sonra ne yapacaklar. Kiminle hareket ettikleri, kimin desteklediği belli değil."

Çeşmeli-Taşucu otoyolunda bu yıl içerisinde ilk kazmanın vurulacağını anlatan Elvan, daha sonra muhtarların sorunlarını dinledi.