GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-06-2018 16:42   Güncelleme : 10-06-2018 16:42

Bekir Özsu Hastaneyi Ziyaret Etti

MHP Mersin Milletvekili Adayı Bekir Özsu Erdemli Devlet Hastanesini ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dilekleri iletti.

Bekir Özsu Hastaneyi Ziyaret Etti

Mersin Milletvekili adayı Özsu  MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ve yönetim kurulu üyeleri, Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanı Cevat Şahin ile birlikte Erdemli Devlet Hastanesini ziyaret etti. Özsu ziyaretine Erdemli Devlet Hastanesi başhekimi Op. Dr. Erman Eker’i makamında ziyaret ederek başladı. 

Başhekim Erman Eker’in Kadir gecesini ve Ramazan bayramını kutladıktan sonra birlikte hastane personellerini ve hastaları ziyaret ettiler.

Milletvekili Adayı Özsu hastanedeki doktorları hemşireleri odalarında ziyaret ederek işlerinde kolaylık dilediler. Daha sonra hastaları odasında ziyaret eden Özsu geçmiş olsun dileğinde bulundu. Özsu doktorlara, hemşirelere ve hastalara gül takdim ederek yaklaşan kadir gecelerini ve ramazan bayramlarını kutladı.

Özsu, "Sizler için bu yola çıktık Mersin'li hemşerilerimizin her zaman yanında olacağız. Bizim birliğe beraberliğe ihtiyacımız var. Bu ülkenin siyasi ayrımcılıktan çektiği yeterli artık sadece milletimizin refahına evlatlarımızın geleceğine odaklanmamız lazım. Bizler inanıyoruz ki önce yüce Allahın taktiri sonra sizlerin hayır duası ve desteği ile çıktığımız bu yoldan zaferle döneceğiz ve sizlerin sesi olacağız" diyerek 24 Haziran da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde AKP ile MHP’nin kurduğu cumhur ittifakına ve milletvekilliğinde kendine dua ve destek istedi.