GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-05-2018 22:07   Güncelleme : 30-05-2018 22:12

Erdemli'de Tozlu Yol Kalmayacak

Erdemli Belediyesi, yolların bakım ve onarımı ile yeşil alan ve diğer çalışmalarla yaz sezonu hazırlıklarını sürdürüyor.

Erdemli'de Tozlu Yol Kalmayacak

Erdemli Belediyesi ekipleri yaz sezonu öncesinde başlattığı yol bakım çalışmaları kapsamında Gücüş Mahallesi yollarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Erdemli’de asfalt çalışmalarının hız kazandığını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz” dedi.

Erdemli Belediyesinin asfalt hizmetlerinin Erdemli’nin her köşesinde yoğun bir şekilde devam ettiğini bildiren Başkan Tollu, ekiplerin Erdemli’nin değişik yerlerinde çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.Gücüş Mahallesinde 10 km civarında sathi asfalt çalışması yapıldığını belirten Başkan Tollu,  Gücüş ve Şahar  Mahallelerini birleştiren ara yolların asfaltlandığını, böylece vatandaşların tozlu, topraklı, yollardan kurtulduğunu vurgulayarak şunları söyledi;

“Belediye olarak Gücüş Mahallesinin ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Diğer hizmetlerin de zamanında ve kaliteli yapılabilmesi için yolların kullanılabilir olması çok önemli. Şu an Erdemli Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini çözüme kavuşturacağız. Bu konuda son derece ciddi çalışıyoruz. Erdemli sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götüreceğiz. Erdemli’nin yayla mahallelerinde asfaltlanmamış yol ve sokak bırakmayacağız. Vatandaşımız bu hizmetleri sonuna kadar hak ediyor, hayırlı uğurlu olsun.”