GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2018 21:34   Güncelleme : 25-05-2018 21:34

Tömük’te Sıcak Asfalt Sevinci

Erdemli Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü çalışmaların yanı sıra mahalleye dönüşen köyler ve beldelerde hizmetlerini aralıksız sürdürüyor.

Tömük’te Sıcak Asfalt Sevinci

Erdemli Belediyesi, ekiplerin yoğun mesaisi ile Tömük Merkez Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıyor. Hizmetlerin ayrım yapmadan her mahalleye gitmesi de esnaf ve vatandaşların takdirini topluyor.

Erdemli Belediyesi eşit hizmet anlayışına dayanarak, mahalleye dönüşen köy ve beldelerde de asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Erdemli Belediyesi, büyükşehir yasasıyla kendi hizmet sınırına giren Tömük ve mahallelerini asfaltlama çalışmalarıyla modern ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bölgede yapılan çalışmayla ilgili yaptığı açıklamasında; Erdemli Belediyesi’nin imkânlarını büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüşen bütün beldelere sırasıyla seferber ettiklerini ve hizmet götürmeye devam ettiklerini belirterek,  bu kapsamda Tömük’ün en uç noktasına kadar olan yerlerinin asfaltla tanıştığını kaydetti.

Halktan gelen talepleri de değerlendirerek gerekli çalışmaları yaptıklarının altını çizen Belediye Başkanı Tollu, “Tömük’te ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Merkez’de asfaltlama yapılıyor. Ayrıca çiftçilerimiz’in Bahçe yollarını da asfalta hazırlıyoruz. Bu hizmetleri yaparken mutlaka halkımızdan gelen talepleri ve şikâyetleri de değerlendiriyoruz. Eş zamanlı devam eden çalışmalar nezdinde 25 ayrı noktada başlattığımız hizmet hamlesi kapsamında olmak üzere tüm köyler ve beldeler nasibini alıyor. Erdemi’nin ve tüm mahallelerimizin daha iyi hizmete kavuşması için, var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin