AKP
Giriş Tarihi : 23-05-2018 17:37   Güncelleme : 23-05-2018 17:42

AK Parti'nin Mersin Milletvekili Adayları Erdemli’de

AK Parti Mersin milletvekili adayları Erdemli ilçe teşkilatını ziyaret etti. 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterilen 2’inci sıradaki Ali Cumhur Taşkın ve 4. sıradaki Hacı Özkan ile diğer adaylar ilçeye gelerek partililerle buluştu.

AK Parti'nin Mersin Milletvekili Adayları Erdemli’de

Adaylar AK Parti Erdemli İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen aday tanıtım etkinliğine katıldı. İlçe Başkanı Mehmet Topçu, yaptığı konuşmada adaylara yönelik ilgiden memnun olduklarını belirtti. Topçu,  "Farklı görüşlere sahip olabiliriz. Farklı yönetim sistemlerini benimsemiş olabiliriz fakat bundan böyle ülke olarak birlik olmak, tek vücut olarak hareket etmek zorundayız. Ülkemizin daha güçlü olabilmesi için daha gelişmiş, daha refah bir Türkiye için el ele vermeliyiz" dedi.

Mikrofonun azizliğine uğrayan ilçe başkanı Topçu sık sık konuşmasını kesmek zorunda kaldı. Mikrofon olmasa da sesimiz herkese ulaşır diyen Topçu, ‘’24 Haziran seçimlerinde Erdemli’de sandıklara sahip çıkarak en güzel sonuçları Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ulaştıracağız. 24 haziran seçimleri ülkemize, Mersinimize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun’’ diye konuştu.

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik de konuşmasında, milletvekili aday tanıtımını Ankara’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın huzurunda 24 Mayıs tarihinde gerçekleşeceğini belirterek, bu sadece adaylarımızın partimize yaptıkları bir ziyaret olduğunu söyledi.

Bizler bir olup iri ve diri olacağız diyen Ercik, hep birlikte Mersin ve Erdemli olacağız diyerek tüm adaylara başarılar diledi. Ercik seçimde çok çalışacaklarını sözlerine ekledi.

İlçe ve il başkanlarının konuşmasının ardından milletvekili adayları da kendilerini tanıtan kısa konuşmalar yaptı. Tanıtım sonrası adaylar partililerle sohbet yaptı, sorunları dinledi.