MHP
Giriş Tarihi : 22-05-2018 22:24   Güncelleme : 23-05-2018 13:49

Erdemli'nin Vekili, Erdemli'nin Bekir'i

MHP Mersin Milletvekili Adaylarını Erdemli'de düzenlediği toplantı ile tanıttı.

Erdemli'nin Vekili, Erdemli'nin Bekir'i

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erdemli’de milletvekili aday tanıtımı yaptı. Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin milletvekili adayı Olcay Kılavuz, "Cumhur İttifakı ve cumhurbaşkanlığı seçimini başarı ve zaferle tamamlayacağız. Çünkü bu ülkenin bu ittifaka ihtiyacı var. Ya biz zafer kazanacağız ya kazanacağız" dedi.

Erdemli Parti binası önünde yapılan milletvekili tanıtım toplantısı öncesi milletvekili adayları için Çeşmeli Mahallesinde karşılama yapıldı. Konvoy halinde Erdemli’ye giren adaylar parti binası önünde alkışlarla karşılandı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kur’anı Kerim Tilaveti yapıldı şehitler için dualar okundu.

Tanıtım toplantısının açılışını MHP ilçe başkanı Fatih Serin yaptı, ardından belediye başkanı Mükerrem Tollu ve il başkanı Zeynel Gölgeli konuşma yaptı. Tarsus’ta şehit töreni olması nedeni ile milletvekili Baki Şimşek konuşmayı erken yaparak cenaze törenine katılmak için tören alanından ayrıldı.

MHP Mersin üçüncü sıra Milletvekili Adayı Bekir Özsu da yaptığı konuşmada, artık ayrı gayrı yok Erdemli’den bir vekil çıkacak yıllardır yapılamayan tüm işlerin takipçisi olacak diye belirtti. Tüm Mersin başta olmak üzere Erdemli ve tüm ilçeleri kucaklayacağını dile getiren Bekir Özsu’nun ve Olcay Kılavuz'un konuşmaları yayına koyduğumuz video görüntüsünde geniş bir şekilde yer almaktadır.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili adayı Olcay Kılavuz da yaptığı konuşmada, Türk milletinin zor bir süreçten geçtiğini söyledi.