Filenin Aslanlarının Formaları Kaymakam'dan
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Filenin Aslanlarının Formaları Kaymakam'dan

Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanan Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu Öğrencileri Kaymakam Kula'yı ziyaret etti.

Filenin Aslanlarının Formaları Kaymakam'dan
Bu içerik 1039 kez okundu.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında, il birincisi, bölge birincisi ve yarı finalde grubunda birinci olarak, 25-30 Mayıs 2018 tarihlerinde Bartın’ da yapılacak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu Küçük Erkek Voleybol Takımı oyuncuları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Şube Müdürü Niyazi Gürgan, Okul Müdürü Alirıza Erden ve Takım Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Yılmaz Baltacı İlçe Kaymakamı Avni Kula’yı makamında ziyaret etti.

Erdemli Kaymakamlığı tarafından öğrenciler için yaptırılan takım formaları, İlçe Kaymakamı Avni Kula ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin tarafından öğrencilere hediye edildi. Öğrenciler ise destek ve ilgilerinden dolayı, İlçe Kaymakamı Avni Kula’ ya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’e çiçek takdim ettiler.

Avni Kula, “Sporun çocuk gelişimine olan etkisi her gün daha fazla anlaşılıyor. Özellikle çocukların teknolojiye olan ilgisi, ne yazık ki onları hareketsiz ve sağlıksız bir yaşam tarzına itiyor. Oysa ki spor, çocukların sadece fiziksel olarak değil bilişsel, duyusal ve psikolojik olarak gelişmelerine de yardımcı olur.

Bireysel yapılan sporlar çocuğun özgüveninin gelişmesini sağlarken, takım halinde oynanan oyunlar ise çocuğa paylaşmayı ve takım halinde hareket etmeyi öğretir. Çocuklar için spor, sadece fiziksel ve duygusal gelişim için gerekli değildir; çocukları geleceğe hazırlamak için de en az eğitim kadar önemlidir. Bu farkındalıkla bu erken yaşta spora gönül veren çocuklarımızı, onlara destek veren ailelerini ve onlara yeteneklerini keşfetme ve geliştirme fırsatı sunan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” deyip, Bartın’ da yapılacak final maçı için başarılar diledi.

erdemli ajans erdemli kaymakamlığı filenin aslanları arpaçbahşiş atatürk ortaokulu şampiyon erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
İskele Çöktü 2 İşçi Asılı Kaldı
İskele Çöktü 2 İşçi Asılı Kaldı
Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli
Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli
Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket
Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket
Erdemli’de 110 Litre Kaçak Rakı Yakalandı
Erdemli’de 110 Litre Kaçak Rakı Yakalandı