Anadolu'da Mezuniyet Sevinci
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Anadolu'da Mezuniyet Sevinci

Erdemli Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerini güzel bir mezuniyet gecesi ile uğurluyor.

Anadolu'da Mezuniyet Sevinci
Bu içerik 1674 kez okundu.

Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet gecesine son sınıf öğrencileri, öğrencilerin aileleri,  çok sayıda davetli, okul personelleri ve basın mensupları katıldı.

Erdemli Anadolu Lisesi Felsefe Öğretmeni Cafer Aksay’ın organize ettiği gecenin sunumunu Biyoloji Öğretmeni Saide Demirel yaptı. Saygı duruşu Beden Eğitimi Öğretmeni Hakan Şefik Yeni yönetiminde yapıldı. “İstiklal Marşı” Müzik Öğretmeni Satı Şen yönetiminde okundu.

Öğrencilerin törenle alana alınmasının ardından; Okul Müdürü Celil Murat Çelik’in açış konuşmasını yaptı.

Müdür Çelik yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Biz Erdemli Anadolu Lisesi olarak büyük bir aileyiz. Bu gün hem sevinç hem de hüznü bir arada yaşıyoruz. Dört yıldır bir arada olduğumuz evlatlarımızın mezuniyet sevincini yaşarken; Onlardan ayrılmanın hüznünü yaşıyoruz.

Öğrencilerimizi sosyal ve akademik başarıya, analiz ve sentez yetisine, hoşgörüye, farklılıklara saygıya vurgu yaparak eğitmek ve bu çerçevede sorumluluk almalarını sağlamak Erdemli Anadolu Lisesi’nin temel eğitim misyonuna uygun olarak yetiştirildiğimiz öğrencilerimizi çeşitli Üniversitelere yolcu edeceğiz İnşallah.  

Modern dünyanın önemli bir aktörü olan Türkiye, kültürel, sosyal, entelektüel zenginliğe sahip, iletişimi kuvvetli genç nesillere ihtiyaç duyuyor. Biz de eğitimleri süresince gençlere bu özellikleri kazandırmaya çalıştık. Özellikle Milli ve Manevi değerlerimizi yaşayacak ve yaşatacak olan bir nesil yetiştirmeye gayret ettik. Gençlerimizi bu çizgide yetiştirmek;

Lisemizin sağladığı akademik gelişim üstünlüğünün yanı sıra, dil öğrenimine gösterilen özen, sosyal dayanışma projelerine, sanat ve spor etkinliklerine verilen destek, geleceğin mimarı olacak öğrencilerimize farklı yüzlere sahip bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Böyle donanımlı gençlerimizi Ülkemizin her köşesinde göreceğiz İnşallah. Yüce Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin!" dedi.

Daha sonra Bütün öğrencilere başarı belgesi takdimi yapıldı. Ardından kep atma törenine geçildi. Kep atma esnasında uçurulan balonlar harika bir manzara oluşturdu.

Öğrencilere ve davetlilere  sunulan izzet ikramlar gecenin ayrıcalıklı bir başka bölümü olarak görüntüye girdi.

Ardından öğrenciler ve katılımcılar gönüllerince eğlendi. Mezuniyet gecesi geç saatlere kadar devam etti. Öğrenciler ve katılımcılar sevgiyle birbirleriyle vedalaşarak geceyi sonlandırdılar.

erdemli ajans erdemli anadolu lisesi mezuniyet erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
İskele Çöktü 2 İşçi Asılı Kaldı
İskele Çöktü 2 İşçi Asılı Kaldı
Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli
Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli
Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket
Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket
Erdemli’de 110 Litre Kaçak Rakı Yakalandı
Erdemli’de 110 Litre Kaçak Rakı Yakalandı