MHP
Giriş Tarihi : 12-05-2018 16:50   Güncelleme : 12-05-2018 16:50

Genç Bir Ses, Yeni Bir Nefes!!

Erdemli'den 'Genç Bir Ses, Yeni Bir Nefes' Sloganı ile Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Aday Adayı olan Hakan Ak Erdemli basını ile bir araya gelerek aday adaylığını açıkladı

Genç Bir Ses, Yeni Bir Nefes!!

Hakan Ak yaptığı konuşmada önce kendi öz geçmişini anlatan Ak; ''4 Şubat 1991 Mersin Erdemli doğdum.İlk öğrenimini Erdemli Hacı Ömer Serin İlköğretim Okulunda tamamladım. Lise öğrenimimi ise 2005-2009 yılları arasında Erdemli 700. Yıl Anadolu Lisesinde tamamladım.Lisans eğitimimi 2009-2014 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri Metal Öğretmenliği Bölümünde tamamladım. Lisans eğitimim sırasında  2013 yaz tatili döneminde 4 ay Amerika Birleşik Devletlerinde dil eğitimi aldı. Şuan halen Mersin Toros Üniversitesi Yüksek Lisans Programı ikinci sınıf öğrencisiyim. Çocukluk yıllarından beri içinde bulunduğum Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfında lise döneminde okul başkanlığı, üniversite döneminde ise bölüm başkanlığı yaptım. Üniversite hayatım sonrasında 2014 yılında Erdemli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Ortaöğretim Birim Başkanlığı, Erdemli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı  Başkan Vekilliği yapmış bulunmaktayım. 2017 yılı itibari ile de Toros Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı yapmaktayım.'' dedi.

Neden Milliyetçi Hareket Partisi diyen Ak şöyle devam etti; '' Milliyetçi Hareket Partisi, içinde bulunduğumuz zorlu şartları tersine çevirme iradesi ve gücüne sahip; yıllardır süregelen Ocak Geleneğini bilimsel birikimle harmanlama gücüne haiz bir partidir. Biz de geleceğimizde demokrasi ateşinin koruyucusu olmaya bu yüzden yüreğimizdeki parti ve lider için aday olduk. Bizim temel amacımız mecliste gençlerimizin sesi olmak, dinamik bir nüfus ve taze birer kan olarak yerimizi almaktır. Allah yar ve yardımcımız olsun.'' dedi.

Hakan Ak Erdemli Basınına teşekkür etti.