Okullara Hizmete Devam
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıOkullara Hizmete Devam

Erdemli Belediyesi eğitime destek çalışmaları kapsamında başlattığı okul bahçelerine düzenleme faaliyetlerine, parke kilit taş çalışmaları ile devam ediyor.

Okullara Hizmete Devam
Bu içerik 1410 kez okundu.

Erdemli belediye Başkanı Mükerrem Tollu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya öncelik tanıdıklarını belirterek, “Eğitim her şeyden önemlidir. Bu önemin farkında olarak göreve geldiğimiz günden bu yana 2104 öncesinde de hizmet anlamında yetki sınırlarımızda olmamasına rağmen köy okullarına da hizmet götürdük.

Yeni büyükşehir yasasıyla ilçe sınırlarının genişlemesiyle köylerin mahalleye dönüşmesi elimizi daha da güçlendirdi. Mahalle ayrımı yapmadan halka ve eğitim kurumlarına tüm hizmetlerimizi eşit bir şekilde sunuyoruz. Okullarımızın gerek yaz tatillerinde boya bakım ve onarım çalışmalarını yaparak,  gerekse diğer zamanlarda bahçe düzenlemelerini yaparak eğitime katkı veriyoruz. Bu kapsamda sürdürdüğümüz çalışmalardan biriside Erdemli Anadolu Lisesi, Koca Hasanlı Anadolu Lisesi ve Tömük Sinan Suverir Anadolu İmam Hatip Ortaokulu tarafından talep edilen bahçelerine parke kilit taşı çalışmalarını tamamladık. Böylece öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tozlu ortamdan kurtuldular. Herşey geleceğimizi teslim edeceğimiz öğrencilerimiz içindir.” Dedi.

Tömük Sinan Su Verir Anadolu İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Adem Dönmez yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek eğitime verdiği desteklerden dolayı Başkan MükerremTollu’ya teşekkür etti. İhtiyaç duydukları her konuda belediyeye müracaat ettiklerini, ve eli boş dönmediklerini vurgulayan Okul Müdürü Adem Dönmez, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Daha önce de basket sahamızı düzenleyerek potalarımızı yaptırdık. Boya badanamız yapıldı. Şimdide bahçemizi düzenleyerek parke taş döşemesi yapılıyor. Başkanımıza ve belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyoruz.”şeklinde konuştu.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu okullara hizmete devam erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor
Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor
Erdemli 15 Temmuz’da Nöbetteydi
Erdemli 15 Temmuz’da Nöbetteydi
16 Ülkeden Ormancılar Erdemli'de Tatbikatta
16 Ülkeden Ormancılar Erdemli'de Tatbikatta
Bu Görüntüler Herkesi İlgilendiriyor
Bu Görüntüler Herkesi İlgilendiriyor