Erdemli'de Yayla Hırsızları Yakalandı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'de Yayla Hırsızları Yakalandı

Vatandaşların Yayla'dan göç etmelerinin ardından kış aylarında yayla evlerinde hırsızlak yaptıkları belirlenen 3 kişi yakalandı

Erdemli'de Yayla Hırsızları Yakalandı
Bu içerik 2360 kez okundu.

İlçemisde kış aylarında 15 ayrı yayla evine girerek hırsızlık yaptıkları tespit edilen 3 kişi Erdemli ilçe jandarma komutanlığına bağlı ekiplerin sıkı takibi ve incelemesi sonucunda yakalandı. Yakalanan şahıslardan 2 si tutuklanırken , 1 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olay, ilçeye bağlı yüksek kesimlerde bulunan değişik mahallelerde kış aylarında hırsızlık yapıldığı ihbarını alan İlçe jandarma Komutanlığı ve Güzeloluk Jandarma komutanlığına bağlı ekipler hırsızları yakalamak için hareke geçti. Yapılan uzun takip ve inceleme sonunda hırsızlık olayı ile ilgili M.H., M.S. ve H.K.  yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda hırsızlık için girdikleri evlerden aldıkları bazı eşyalar ele geçirildi. Ele geçirilen eşyalar ev sahiplerine teslim edildi.

Gözaltına alınan 3 kişi ifadelerinin alınmasının ardından mahkemeye çıkarıldı. Mahkemeye çıkartılan 3 kişiden M.H. ve H.K. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanırken, M.S. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

erdemli ajans yayla evleri hırsızlık erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi