Sulama Kanallarında Yaz Temizliği
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSulama Kanallarında Yaz Temizliği

Erdemli belediyesi, kış mevsimi sonrası şehir içinde bulunan sazlık ve çamurla dolan kanalları temizliyor.

Sulama Kanallarında Yaz Temizliği
Bu içerik 1444 kez okundu.

Göreve geldikleri günden bu yana ilçenin tüm sorunlarıyla yakından ilgilenen ve sorunların çözümü için çaba harcayan Erdemli Belediyesi, bu kapsamda Kocahasanlı kanalında kış mevsimi sonrası temizlik çalışmasını gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getiren Kocahasanlı mahalle muhtarı Adem Arslan, belde belediyesi iken büyük sıkıntı çektiklerini belirterek, ''İyi ki büyükşehir yasası çıktı. Kasabamız mahalleye dönüşerek Erdemli Belediyesine bağlandı. Böylece susadığımız hizmete ilçe belediyesi sayesinde kavuştuk. Yollarımız yapıldı, sosyal tesislerimiz yapıldı, temizlik çalışmaları zamanında ve güzel yapılıyor. Camilerimize, okullarımıza ve Kuran kurslarımıza bakım ve temizlik hizmetlerinden başka her türlü destek veriliyor. Bunun İçin belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. '' şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'da tüm mahallelere eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını belirterek Kocahasanlı'da yapılan kanal temizliğinin belediye kanununa göre kendi görev ve yetkilerinde olmadığını bu işin DSI'ne ait olduğunu vurguluyarak '' biz hizmetleri hakkın ve halkın rızası için yapıyoruz. Kendi yetki alanımızda olmasada işin önemi bakımından sosyal belediyecilik ve sorumluluk anlayışıyla kanal temizliğinide yapıyoruz. Önemli olan halkımızın rahatı ve huzuru için birşeyler yapabilmektir.'' Şeklinde konuştu.

Erdemli Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla Kocahasanlı kanalı kış mevsiminde akıntıyla gelen sazlık ve çamurlardan temizlenerek kış öncesi yeni sezona hazır ve temiz bir hale getirildi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu kanal temizliği erdemli kocahasanlı erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi