Kızıl “Tek derdimiz Mersin’e ve Ülkeye Hizmet”
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Kızıl “Tek derdimiz Mersin’e ve Ülkeye Hizmet”

Erdemli'nin Yörük Evladı Mustafa Kızıl çok sevdiği memleketi Erdemli ve Mersin'e daha iyi hizmet etmek için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Kızıl'ın aday adaylığı partililer ve vatandaşlar arasında memnuniyet yaratırken, 'Her an yanıbaşımızda olan Mustafa Kızıl'ın adaylığına çok sevindik' dediler.

Kızıl “Tek derdimiz Mersin’e ve Ülkeye Hizmet”
Bu içerik 3378 kez okundu.

Çadırda büyüdü, çobanlık yaptı, danışmanlık yaptı, şimdi vekil aday adayı, Mersin’in evladı. Yıllarını şehrine hizmet için veren Mustafa Kızıl,  Adalet ve Kalkınma Parti’den Mersin Milletvekili Aday Adayı oldu. Başvurusunu yapan Mustafa Kızıl’ın aday adaylığı Mersin’de büyük sevinçle karşılandı.

Mersin’in yaylalarında doğmuş, çadırlarda büyümüş, halkın içinden çıkmış bir isim Mustafa Kızıl. Yaklaşık 25 yıldır Milletvekili Danışmanı olarak Mersin’e hizmet eden, şehrin tüm yatırımlarını takip eden Mustafa Kızıl, şehrine hizmet için yeni bir yola çıktı.

Kızıl, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Milletvekili olabilmek için AK Parti’den aday adaylığına başvurdu. Kızıl’ın aday adaylığı tüm kesimlerde büyük sevinçle karşılandı.

Şehrin tüm sorunlarını bilen, yatırımlara hakim; hastasından yaşlısına, cenazesinden düğününe, iş arayanından yardıma ihtiyacı olana kadar herkesin ismini ezbere bildiği Mustafa Kızıl’ın aday adaylığı şehir için büyük bir kazanç olarak değerlendiriliyor.

“Tek derdimiz Mersin’e ve Ülkeye Hizmet”

Son olarak Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın Danışmanlığını yapan ve Kalkınma Bakanlığı Müşavirliği görevini yürüten Mustafa Kızıl, aday adaylığına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Tek derdimiz Mersin’e ve ülkeye hizmet. 25 yıldır bulunduğum her görevde Mersin için çalıştım.

Mersin’in dertleriyle dertlendim, hemşerilerimin sevinçleriyle mutlu oldum, onların üzüntüleriyle hüzünlendim.

Mersin, doğduğum günden bugüne kadar her zaman hayatımın ilk planında oldu. Bundan sonra da Mersin’e hizmet, Mersinliye hizmet her zaman ilk önceliğim olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın öncülüğünde milletimize, ülkemize, devletimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Bizler bir yola çıktık.

Görev verilirse milletimizin vekili olarak, eğer gerçekleşmezse bu kutlu davanın bir neferi olarak yolumuza devam etmeye, millete hizmet için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Aslolan milletimizin ve bu kutlu davanın geleceğidir.

24 Haziran’da inşallah Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 16 yıldır olduğu gibi milletimizin güçlü desteğini alarak yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. 

erdemli ajans ak parti erdemli mustafa kızıl erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
osman yıldırım     2018-05-02 erdemli için çok isabetli bir isim.ak partili değilim ama bu arkadaşın çalışkanlığını görüyorum.erdemliden aday gösterilirse oy verebilirim.
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
İskele Çöktü 2 İşçi Asılı Kaldı
İskele Çöktü 2 İşçi Asılı Kaldı
Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli
Mutlu Kadınlar, Mutlu Erdemli
Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket
Sanayi Esnafından Başkan Tollu’ya Plaket
Erdemli’de 110 Litre Kaçak Rakı Yakalandı
Erdemli’de 110 Litre Kaçak Rakı Yakalandı