Serdar Arslan Daimi Encümen Seçildi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSerdar Arslan Daimi Encümen Seçildi

Erdemli'nin gururu, başarılı siyasetçi, işadamı Erdemli ve Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Serdar Arslan 2. Defa İl Daimi Encümenliğine ve İmar Komisyon Üyeliğine seçildi.

Serdar Arslan Daimi Encümen Seçildi
Bu içerik 4802 kez okundu.

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Toplantısı’nın 3. Birleşimi Başkan Burhanettin Kocamaz başkanlığında gerçekleştirildi. 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 16. Maddesi ile Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliği’nin 20. Maddesi gereğince, Büyükşehir Belediye Encümeni’ne gizli oy ile 5 üye seçildi.

Mecliste 1 yıl süreyle görev yapacak olan Encümen üyelerinden hemşerimiz Serdar Arslan meclis üyelerinden en yüksek oyu alarak encümen üyesi seçildi.

Encümen üyeliği seçimlerinde meclis üyelerinden Abdullah Yılmaz 35, Serdar Arslan 37,  Sedat Yeğiner 35, Osman Yasin 35 ve Mustafa Talip Kara 35 oy aldı. Mersin Büyükşehir Belediyesi organ seçiminde sadece encümen üyelikleri seçimi gerçekleştirilmedi aynı zamanda diğer komisyon üyelikleri de gerçekleştirildi.

Öte yandan bileşimde Belediye Meclisi bünyesinde bulunan 14 adet ihtisas komisyonunun 7 kişilik üyeleri de belirlendi. Komisyonlara 3 MHP, 2 CHP ve 2 AKP’li üye seçilirken HDP’den herhangi bir üye yer almadı. Serdar Arslan encümen üyeliğinin yanı sıra İmar Komisyonu Üyeliği görevini de yürütecek.

Serdar Arslan halkın kendisine daima güvendiğini belirterek, "Hangi görevi alırsak alalım hakkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Halkımızın ve arkadaşlarımızın teveccühüne çok teşekkür ediyorum. Erdemli ve Mersin'e hakkıyla hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Serdar Arslan'a başarılarının devamını diliyoruz.

erdemli ajans serdar arslan erdemli belediyesi mersin büyükşehir belediyesi il daimi encümeni erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu