17 MAYIS 2021 Pazartesi 22:52
EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-04-2018 18:51   Güncelleme : 12-04-2018 18:51

Erdemli'de 5. Teknoloji Zirvesi

Mersin Üniversitesi Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu (UTİYO)’nun düzenlediği ‘’Geleneksel 5. İşletmecilik ve Teknoloji Zirvesi 2018’’ başladı.

Erdemli'de 5. Teknoloji Zirvesi

Erdemli Kültür Merkezinde iki gün sürecek olan zirvenin açılışında konuşan UTİYO müdürü Prof. Dr. Cemile Çelik, bu yıl 5’incisi düzenlenen işletmecilik ve teknoloji zirvesinin öğrencilerin hayata bakış açıları konusunda çok şey öğrendiğini söyledi.

Öğrencilerin gerek işletmecilik alanında gerekse bilişim sektöründe süregelen gelişmelerin takibini bizzat sektörün içinden gelen kişilerle de yapmasının önemli olduğunu kaydeden Çelik, ‘’Bu yılki zirvemizde alanında uzman kişiler tarafından dijital dönüşüm, yapay zeka, multi disipliner bölümlerin dijital dönüşümde alacakları rol, siber güvenlik ve sızma testleri, 60 dakikada cloud Ninja olun, kendi hayatının lideri ol, kariyerinize devlet desteği başlıklı sekiz sunum yer almaktadır’’ dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin öğrencilerin geleceğe bakış açısının değişmeye başladığını söyledi.

Bülent Kutlu, Tuğba Bademci, Metin Durmuş, Halil Bozkurt, Atıf Ünaldı, Daron Yöndem ve Ahmet Turan Kütük, İşletmecilik ve Teknoloji Zirvesi konusunda sunum yaptı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA