23 OCAK 2021 Cumartesi 11:23
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2018 14:37   Güncelleme : 12-04-2018 15:00

Kahraman Ordumuza Erdemli'den Sevgiler

Afrin’deki Mehmetçiğe öğrencilerden selamlar, sevgiler

Kahraman Ordumuza Erdemli'den Sevgiler

Erdemli Milli İrade Ortaokulu öğrencileri Polis haftası nedeniyle yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadele eden güvenlik güçlerimize destek ve moral vermek için Mehter marşını ve fetih marşını söylediler.

Erdemli sahil bandı Dr. Devlet Bahçeli Meydanında düzenlenen etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Okul idaresi ve  90 öğrenci katıldı. Milli İrade Ortaokulu Müzik öğretmeni İlyas Akarsu yönetiminde 90 öğrenci Mehter marşını ve Fetih marşını melodika müzik aleti ile hem çalıp hem söylediler.

Gösteri ile ilgili olarak açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin; "Bugün burada Milli İrade Ortaokulu öğrencilerimiz Zeytindalı harekatı ile Afrin’de ve yurt içinde terörle mücadele eden Ordumuza ve Güvenlik güçlerimize destek ve moral vermek için güzel bir etkinlik düzenlediler. Ayyıldız figürünün gerçekleştirildiği etkinlikte öğrenciler çalıp söyledikleri marşları Afrin ve yurt içinde şehit düşen Mehmetçik ve polislere armağan ettiler. Bu etkinliğe emeği geçen okul idarecilerimiz ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum’’ dedi.

Sunumun ardından öğrenciler hep birlikte "Kahraman Ordumuza Erdemli’den sevgiler” diyerek el salladılar.