O bayrak değiştirildi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıO bayrak değiştirildi

Yıpranmış bayrak yenisi ile değiştirilerek gönderde dalgalanması gururla sağlandı.

O bayrak değiştirildi
Bu içerik 2044 kez okundu.

İstanbul’da yaşayan Erdemli'li hemşerilerimizin kurduğu ERKDER’in sosyal medya hesabında Tömük Mahallesi mevkisindeki bayrak direğindeki bayrağın yıprandığını duyurması Erdemli Ayyıldız Gezginleri ve Doğa Sporları Kulübü  Derneği Başkanı Ferhat Adalı ve arkadaşlarını harekete geçirdi. Yıpranmış bayrak yenisi ile değiştirilerek gönderde dalgalanması gururla sağlandı.

Ayyıldız Gezginleri ve Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Ferhat Adalı, Zeki Uğuz’un bayrak hassasiyetini sosyal medyadan takip ettiklerini ve bayrağın duyarlı vatandaşlar tarafından yenisi ile değiştirildiğini söyledi.

 Aslen Tömük’lü olan Ata İnşaat ve Ata Gayrimenkulün sahibi Halil Öcal kendi beldesinde bir bayrağın yıpranmış olarak gönderde mahzun bir şekilde dalgalanmasına razı gelemeyeceğini dile getirerek bayrağın değişmesini sağladığını dile getirdi. Halil Öcal, ‘’Bayrak hassasiyetimizdir’’ derken dernek başkanı Adalı, Tömük halkı adına büyük gurur duyulan bu mutlu anın yaşanmasını sağlayan ERKDER’e ve Zeki Uğuz’a katılımlarından dolayı Yeşildere okul müdürüne, Camii imamına ve Yeşildere halkına da çok teşekkür ederiz.

erdemli ajans ayyıldız gezginler ferhat adalı bayrak erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu