Şampiyon Erdemlispor Oryantiring Sporcularını Tebrik Ediyoruz
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıŞampiyon Erdemlispor Oryantiring Sporcularını Tebrik Ediyoruz

Erdemlispor Kulübü Oryantiring Takımı oyuncuları Bolu'da yapılan Türkiye Şampiyonasında Birincilik, ikincilik, üçüncülük ve derece ile döndüler.

Şampiyon Erdemlispor Oryantiring Sporcularını Tebrik Ediyoruz
Bu içerik 1569 kez okundu.

Erdemli Spor Kulübünün Başkanı Mehmet Morgül‘ün yapmış olduğu basın açıklamasında  “14 yaş altı kategorisinde 11 Kasımda  2017 tarihlerinde Konya Beyşehir’de ve Nevşehirde yapılan grup  şampiyonasında birinci olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandık. 6-7-8 Nisan 2018 tarihlerinde Bolu’da yapılan Türkiye Oryantiring şampiyonasında takımımız yine destan yazarak birincilik, ikincilik, üçüncülük ve altıncılık derecelerini  aldılar.Takımımızda şu anda gelecek vadeden sporcular bulunmaktadır. Önümüzdeki yıllarda milli takıma gidebilecek  çok değerli sporcularımız mevcuttur. Biz Erdemli Spor olarak Oryantiring'de Mersin'de en eski ve en tecrübeli bir ekibiz. Bu anlamda ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz” dedi.

Erdemli Spor Kulübünün Hocası, Antrenör Mehmet Güzel yaptığı açıklamada, Oryantiring Sporuna gönül verdiklerini, yaklaşık 14 yıldır Erdemli Spor çatısı altında çalıştıklarını ve artık meyvelerini almaya başladıklarını belirterek, "Bu bağlamda kulüp başkanımız Mehmet Morgül’e bize sahip çıktığı ve her zaman spora verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz” dedi. Mehmet Güzel “6-7-8 Nisan 2018 tarihlerinde Bolu’da yapılan Türkiye Oryantiring şampiyonasında takımımız ilk günde oldukça zorlu bir parkurda yarışmayı tamamlamayı başarmış, 1. Gün yarışmalarında Mehmet Batuhan Demir üçüncü, 2. Gün Osman Raşit Aydın isimli sporcumuz rakiplerine 8 dakika gibi bir fark atarak birinci olmuştur. Yine 2.gün  yarışlarında Mehmet Batuhan Demir ikinci oldu.Uzun parkurda E 50 kategorisinde kulübümüz antrenörü Ahmet Yaşar ise Türkiye birincisi olarak yine efsanevi bir rekora imza attı. E 14 kategorisinde yarışan sporcumuz Mustafa Emre Eser'de yarışmayı hatasız tamamlayıp takımımıza puan kazandırmıştır” dedi

Ayrıca  Başkan Morgül “Hedefimiz tüm branşlarda en yüksek çıtayı yakalayarak, Türkiye birinciliği ve uluslararası arenada Türk Bayrağımızı en yüksek burçlarda dalgalandırmaktır" dedi. Yetiştirdiğimiz sporcularımız başarı grafiklerini sürekli olarak yükselterek Erdemli’mizi ve Mersin’imizi en güzel şekilde temsil etmektedirler bu başarıda baş rol oynayan değerli hocalarımız Mehmet Güzel ve Ahmet Yaşar’ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Morgül şöyle devam etti; "Sezon boyunca kulübümüze desteklerini esirgemeyen, en başta ilçe Kaymakamımız  Avni  Kula, Erdemli Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu,  Mersin Büyük Şehir Belediye Başkanımız  Burhanettin Kocamaz, Mersin Büyük Şehir Belediyesi Genel sekreter yardımcısı  Hasan Gubaroğlu, Mersin Büyük Şehir Belediye meclis üyesi Serdar Aslan ve diğer destekçilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Erdemli Spor Kulübü Oryantiring Şube Başkanı Kamil Yeşilyurt şunları söyledi; "Sporu ve sporcularımız seviyoruz. Hocalarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyor, destekliyor ve başarılarının devamını temenni ediyorum" dedi.

Erdemli Spor Kulübü başkanımızla yönetim kurulumuzla sporcularımızın her zaman yanındayız, başarılarımızla bizi izlemeye devam edin.

erdemli ajans erdemlispor oryantiring erdemli erdemli haber mehmet morgül
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu