Emniyet'ten Kaymakam Kula'ya ziyaret
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEmniyet'ten Kaymakam Kula'ya ziyaret

Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü,Türk Polis Teşkilatının 173. yılı münasebetiyle 10 Nisan Salı günü yapılacak törenlere davet için bir heyetle birlikte Erdemli Kaymakamı Avni Kula'yı makamında ziyaret etti.

Emniyet'ten Kaymakam Kula'ya ziyaret
Bu içerik 1774 kez okundu.

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ziyarette Kaymakam Kula'ya, hafta kapsamında ilçede düzenlenecek etkinlikler ile ilgili bilgi verdi ve kendisini programa davet etti.Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173.yıl dönümü ve Polis Haftası tüm Türkiye’de olduğu gibi Erdemli’de de çeşitli etkinlikler yapılacağını bildirdi.

Ziyarette konuşan Kaymakam Kula,“173 yıl önce kurulan Polis Teşkilatımızın mazisi kahramanlıklarla doludur. Polislerimiz bugün de aynı görev aşkıyla ve kahramanlıkla görevlerini ifa etmekteler. Devleti, milleti uğruna gerektiğinde canlarını hiçe sayan polislerimiz, her fırsatta inisiyatif alıp milletin gönlünde taht kurmuştur. Ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de huzur ve refah sağlamak için gece gündüz demeden, cansiperane çalışan fedakar polislerimizin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 10 Nisan Polis Günün'ün içinde bulunduğu Polis Haftasını ilçemizde etkinliklerle kutlayacağız. Bu vesile ile başta ilçemiz Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere tüm Türkiye’de görev yapan kahraman polislerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum.” dedi.

erdemli ajans erdemli kaymakamlığı avni kula erdemli emniyet müdürlüğüne ahmet şahingözlü
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu