ETSO Orhan Başkan'la Devam
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıETSO Orhan Başkan'la Devam

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası hafta sonu tek adayla gittiği seçimlerde Orhan Sarı 5. Kez başkanlığa seçti.

ETSO Orhan Başkan'la Devam
Bu içerik 2188 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO)’nda oda organ seçimleri yapıldı. Edinilen bilgiye göre  2 aşamalı yapılan seçimlerin ilk aşamasında 9 meslek komitesinden toplam 20 firma ve şahıs meclis asil üyeliğine katılmaya hak kazandı. 

Resmi olmayan sonuçlara göre sonuçlar şu şekilde; Birinci meslek komitesinde  Karagözler gıdadan Nadir Gübür, 2 meslek komitesinde Mehmet İsmet Topçu, 3 meslek komitesinde Ünlü turizm inşaat akaryakıt otomotiv taşımacılık sanayi ve ticaret limitet şirketi, Çağrı mali müşavirlik turizm sanayi ve ticaret limitet şirketi.

4 meslek komitesinden hacılar un ve unlu mamülleri ticaret sanayi limitet şirketi, Tevfik Sarı gıda inşaat temizlik turizm sanayi ve ticaret limitet şirketi, 5 meslek komitesinde  Mesut İnşaat malzemeleri sanayi nakliye ve turizm ticaret limitet şirketi. Günaydın proje mühendislik sanayi ve ticaret limitet şirketi. Yeşilyurt yapı inşaat turizm sağlık otomotiv madencilik ticaret sanayi limitet şirketi. 6 meslek komitesinde Adnan Evci sigorta acenteliği, Hüseyin Çelik - çelik otomotiv, Kale turizm sanayi ve ticaret inşaat ithalat ve ihracat anonim şirketi. 7 meslek komitesinde Sebahaddin Elal, Deniz sert-sert ticaret.

8 meslek komitesinde Kayıkçıoğlu petrol akaryakıt taşımacılık inşaat otomotiv gıda ticaret ve sanayi limitet şirketi. Servet Demir otomotiv akaryakıt nakliyat gıda sanayi ticaret limitet şirketi. 9 meslek komitesinde ise Öztarım ticaret-Mehmet Kökdemir, Öz şenler gıda hububat hayvancılık inşaat tarım ürünleri sanayi ve ticaret limitet şirketi.

13 Nisan 2018 Cuma Günü oda meclisi kendi arasında yönetim kurulu ve meclis seçimini belirleyecek. 4 Nolu sandıkta oyunu kullanan ETSO Başkanı Orhan Sarı, heyecanı düşük bir seçim yaptıklarını söyledi. Bu dönem çok farklı bir seçim yapıldığını kaydeden Orhan Sarı, ‘’2005 yılından bu yana ara seçimle birlikte 5’inci seçimimizi gerçekleştirdik. Tek liste ile gidilen seçim tabiri caizse heyecanı düşük bir seçim oldu’’ dedi.

Seçim ne kadar heyecansız olmasına rağmen oyunu kullanan uzun süre göremediği arkadaşlarla sohbet etme fırsatı bulduğunu dile getiren Sarı,  ‘’Beklentimizin üzerinde bir katılım oldu. Rakip olmadığı için ne yazık ki tadı tuzu olmayan heyecanlandırmayan bir seçim oldu. Tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. İyi bir yönetimle ilçemize hizmet etme imkanımız doğar şimdiden herkese hayırlı olsun’’ diye belirtti.

Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Advert
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu