'Elimde Valizim' Gülnar'da Turnede
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


'Elimde Valizim' Gülnar'da Turnede

Erdemli Belediyesi Tiyatro Ekibi İlk Turnesini Gülnar'a yaptı

'Elimde Valizim' Gülnar'da Turnede
Bu içerik 1828 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Erdemli Belediyesi kültürel faaliyetler çerçevesinde tiyatro ekibiyle Mersin’in farklı ilçelerinde tiyatro gösterilerine başladı. İlçe turnesinin startını Gülnar ilçesinden veren Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibinin kent merkezinde gösterime giren ‘’ELİMDE VALİZİM’’ oyunlarını bu kez Mersin Gülnar’lıtiyatro severler için sergilediler.

Erdemli Belediyesi kültürel ve sanatsal faaliyetler çerçevesinde tiyatro ekibiyle Mersin’in farklı ilçelerinde tiyatro gösterilerine başladı. İlçe turnesinin startını Gülnar ilçesinden veren Erdemli Belediyesi Şehir tiyatro ekibinin kent merkezinde gösterime giren ‘’ELİMDE VALİZİM’’ oyunlarını bu kez Gülnarlı tiyatro severler için sergilediler.Deniz Yağmur’un kaleme aldığı ve Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Deniz Sandalcı’nın yönetmenliğini yaptığı iki perde halinde izleyicileriyle buluşan oyun Gülnarlılar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Gülnarlı tiyatro severlerin beğenisine sunulan oyun iki perde halinde sahnelenirken, 120 dakika sürdü ve izleyenlerden tam not aldı. Erdemli Belediyesi Tiyatro grubunun sergilediği performansı ve oyunu başarılı bulduklarını dile getiren Gülnarlı tiyatro severler, kendilerine bu imkânı tanıdıkları ve kentin sanat hayatına katkıda bulundukları için Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel’e ve şehir tiyatrosu ekibine teşekkür ettiler.

Gülnar Belediyesi kültür merkezinde sahnelenen ‘’ELİMDE VALİZİM’’ adlı oyunu, Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, vatandaşlar ve öğrenciler izledi. Program sonunda konuşan Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, Gülnarlıları sanat ve kültürel etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini dile getirerek, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve şehir tiyatrosu oyuncularına katkılarından dolayı teşekkür etti. Program sonrası Belediye Başkanı Ahmet Günel katkılarından dolayı Erdemli Belediye Başkanı adına Kültür Müdürü Adem Arslan’a teşekkür ederek çiçek ve plakettakdim etti.

ŞEHİR TİYATROSU BAŞARILARINA DEVAM EDECEK

Program sonunda konuşan Erdemli Belediyesi Kültür Müdürü Adem Arslan,amatör bir yapıda kurdukları şehir tiyatrosunun Erdemli’nin adını ulusal ve uluslararası alanda duyurduğunu belirterek, profesyonellere taş çıkartan işlere imza attıklarını söyledi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun tiyatroya verdiği önem sonucunda, Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun ivme kazandığını ve başarılara imza attığını söyleyen Arslan, Şehir Tiyatrosu oyuncularının sahnesinin bu kez Mersin’in Gülnar ilçesinde kurulduğunu anlatarak, Gülnar’da sanatın kapısını tiyatro severlere açarak desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Ahmet Günel’e ve Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür etti.

Şehir tiyatrosundan yapılan açıklamalara göre, tiyatro ekibinin birçok il ve ilçeden davet aldığını ve turneye çıkılacağı ifade edildi.

erdemli ajans elimde valizim erdemli belediyesi mükerem tollu erdemli şehir tiyatrosu erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
İŞ-KUR’ un Engelli İstihdamı Proje Başvuruları Başladı
İŞ-KUR’ un Engelli İstihdamı Proje Başvuruları Başladı
Önce Eğitim Aldılar Sonra Bisiklet Turuna Çıktılar
Önce Eğitim Aldılar Sonra Bisiklet Turuna Çıktılar
Erdemli Belediyesi Yeni Yollar Açıyor
Erdemli Belediyesi Yeni Yollar Açıyor
Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması
Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması
kartal escort