SPOR
Giriş Tarihi : 08-04-2018 15:14   Güncelleme : 08-04-2018 15:16

Erdemli'nin Gururu Filenin Aslanları Final'de

Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu Erkek Voleybol takımı Adana'da düzenlenen yarı final karşılaşmalarında Mersin'i temsil ederek adını finale yazdırdı.

Erdemli'nin Gururu Filenin Aslanları Final'de

Okul'un başarılı Müdürü Ali Rıza Erden Erdemli Ajans'a yaptığı açıklamada şunları kaydetti; "Ve hedefimize bir adım daha yaklaştık, Adana da yapılan yarıfinal müsabakalarında önce grupta 1. sonra çapraz eşleşme final maçında B grubu ikincisi İstanbul u yenerek,  Türkiye de ilk sekiz takım arasına girerek,  Bartın'da yapılacak Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edeceğiz,  öğrencilerimi,  Beden Eğitimi Öğretmenim Yılmaz Hocamı tebrik ediyor.

Bizden desteklerini esirgemeyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Şube Müdürlerime, okul aile birliği başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerine,  öğretmen arkadaşlarıma ve tüm velilerimize teşekkür ediyorum. Mücadele bizden,  zafer Allah tandır" dedi.

Erdemli Ajans olarak Müdür Ali Rıza Erden ve Erdemli'nin gururu olan Filenin aslanları ile hocalarını tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonu olmalarını canı gönülden niyaz ediyoruz.