Çocuklar Gemi Parkı Çok Sevdi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÇocuklar Gemi Parkı Çok Sevdi

Erdemli Belediyesinin 3. Gemi Parkı kurduğu Tömük'te çocukların ‘gemi park’ hayali gerçek oldu

Çocuklar Gemi Parkı Çok Sevdi
Bu içerik 1617 kez okundu.

Erdemli Belediyesi Tömük Mahallesinde gemi park olarak isimlendirilen oyun parkının kurulumunu tamamlayarak çocuklara armağan etti. Çocuklar yeni oyun alanlarının tamamlanması ile ‘GEMİ PARK’a akın etti. Yeni oyun sahalarına kavuşmalarının mutluluğunu yaşayan çocuklar ilk oyun sevincini Belediye Başkanı Tollu ile paylaştı. Tollu, yaptığı açıklamada; “her şey çocuklarımızın mutluluğu için” dedi.

Erdemli Belediyesi, ilçe merkezi ve diğer mahallelerde park atağını sürdürüyor. Erdemli’de ilk defa böyle bir parkın kullanılmaya başlandığını ifade eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, kendilerinin belediyecilikte yeni bir soluk olarak hizmet vermeye anlayışı içerisinde olduklarının altını çizerek, bugüne kadar birçok yeniliğin kendileri tarafından çocuklara ve vatandaşlara armağan edildiğini kaydetti.‘’Parkı olmayan hiçbir mahalle kalmayacak’’ sloganıyla yola çıkarak büyük aşamalar kaydettiklerini söyleyen Tollu, son olarak Tömük Mahallesine gemi şeklinde bir park inşa etiklerini dile getirdi. Büyükşehir yasası sonrası 4.hizmetyılı projeleri çerçevesinde Erdemli’nin tüm mahallelerine içinde oyun grupları ve spor aletleri bulunan en az bir park hedefinde emin adımlarla ilerlediklerini kaydeden Tollu,daha önce sahilde şehrin ilk gemi parkının yaparak çocuklara armağan ettiklerinin altını çizerek, Akdeniz Mahallesi ve bu kez de Tömük mahallesine gemi park yaparak çocukları sevindirdiklerini söyledi.

HER MAHALLEYE PARK

Verdikleri sözlerden daha fazlasını yapacaklarını her ortamda dile getirdiklerini vurgulayan Tollu, “Erdemli sınırları dâhilinde parkı olmayan hiçbir mahalle kalmayacak. Erdemli’nin hem görsel hem de fiziki olarak gelişmesi, büyümesi ve güzelleşmesi için 7/24 çalışıyoruz. Yapılan çalışmaların büyük bir kısmı, belediye personeli tarafından belediye araç ve gereçleri kullanılarak yapılmaktadır. Göreve geldiğimiz ilk günden buyana Erdemli’yi Akdeniz’in incisi, turizmin gözbebeği bir şehir haline getirebilmek için çalışıyoruz. Tömük mahallesini de Erdemli’nin incisi haline dönüştürmek için çalışmalarımız sürüyor. Bu park da bu çalışmalar neticesinde ortaya çıkmış bir eserdir. Erdemli’nin her mahallesi hiçbir ayrım yapılmadan aynı hizmeti alacak” dedi.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Yapılan parkı çok beğendiklerini söyleyen ve emeği geçenlere teşekkür eden vatandaşlar, Erdemli Belediyesinin kendileri için her şeyin en iyisini yapacağına olan inançlarını dile getirdiler. Çocuklarının eğlenme ihtiyaçlarının bu park sayesinde giderileceğini öngören vatandaşlar, hizmetlerinden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu gemi park erdemli erdemli haber tömük
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu