Esnafa Nefes Kredisi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEsnafa Nefes Kredisi

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik olarak çıkarılan Nefes Kredisi başvuruları başladı.

Esnafa Nefes Kredisi
Bu içerik 1074 kez okundu.

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı yaptığı açıklamada Nefes Kredisinin başvurularının başladığını belirterek şunları kaydetti;

“Pazartesi gününden itibaren üye KOBİ’lerimiz Oda ve Borsalardan alacakları üyelik belgesi ile çalıştıkları banka şubesine başvurabilecekler. Nefes Kredisi faizimiz aylık yüzde 0.99 olacak. Bir üyemiz azami 200 bin lira kredi kullanabilecek. Ve kredi 12 eşit taksitli olacak. Kredinin %85’i Hazine destekli KGF kefaleti kapsamında olacak. Yani KOBİ’lerimizin çok ciddi bir teminat sıkıntısı olmayacak. Böyle anlatınca anlaşılmıyor. Ben bir de Kayserili gibi anlatayım. Normalde bugün paranızı bankaya mevduata koysanız bankadan %15 mevduat faizi alıyorsunuz. Ama Nefes Kredisi kullanınca aylık 0.99, yıllık yüzde 11.88 faiz ödeyeceksiniz. Yani KOBİ’lerimiz mevduat faizinden 3 puan aşağıda kredi kullanabilecek.

Erdemli'de bulunan DENİZBANK - ZİRAAT BANKASI - HALKBANK VE VAKIFBANK Müdürlerimizle yaptığımız toplantı sonrası NEFES KREDİSİ için istişarelerde bulunduk." dedi.

erdemli ajans nefes kredisi etso erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu