Herkese eşit hizmet
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHerkese eşit hizmet

Tollu, "Erdemli'de yaşayan herkes eşit hizmet veriyoruz'

Herkese eşit hizmet
Bu içerik 1780 kez okundu.

Kargıpınarı Mahallesi Hanedan Sokağı sakinleri yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Tollu'ya teşekkür plaketi verdi. Göreve geldiği günden bu yana Erdemli'yi adeta ilmek ilmek hizmetlerle donatan Erdemlinin Başarılı Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "Hiç ayırdım yapmadan hizmet ediyoruz’’dedi.

Çoğunlukla Hakkari'den göç eden vatandaşların oturduğu Kargıpınarı Mahallesi Hanedan Sokağı sakinleri yaptığı hizmetlerden dolayı Erdemli Belediye Başkan Mükerrem Tollu ve ekibini ağırlayarak teşekkür ettiler.

Sokak sakinleri adına bir konuşma yapan Veysi Yılmaz, "Mahallemize ve sokağımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu'ya ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

Başkan Tollu'da yaptığı konuşmada göreve geldiklerinden bu yana kendilerini Erdemli'ye hizmete adadıklarını belirterek, "Dini, dili, ırkı partisi ne olursa olsun hiç kimseyi ayırt etmeden Belediye hizmetlerini ayaklarına kadar götürüyoruz. Bizim düsturumuz Erdemli'ye ve Erdemli halkına hizmet etmektir. Belediyemizin kapısı  bizim kapımız, insanlarımız için sonuna kadar açık. Bizler herkesi kucaklayan bir anlayışa sahibiz. Bugüne kadar hiç kimseyi ayırt etmeden hizmet ettik, bundan sonrada bu böyle devam edecektir. Erdemli dünyanın en sakin ve güvenilir ilçelerinden birisidir. Böyle olmaya da devam edecektir. Bizleri buradan ağırlayan hemşerilerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Veysi Yılmaz Başkan Tollu'ya teşekkür plaketi verdikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi erdemli mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu