MHP
Giriş Tarihi : 14-03-2018 17:23   Güncelleme : 14-03-2018 17:23

Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka

Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu "Milli Duruş Şühedaya Vefa Millete Beka" adlı 12. Olağan Büyük "KURULTAYI” 18 Mart 2018 Pazar günü Ankara Spor Salonunda yapılacağını belirterek, "Yapılacak olan Kurultayımıza Erdemli Milliyetçi Hareket Partisi olarak hazırız.Tüm Halkımız Davetlidir" dedi.

Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka

Başkan Özsu: "Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka" olarak belirlenen Milliyetçi Hareket partisi 12.büyük Kurultayı, 2019'da yapılacak yerel, milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçimleri için aynı zamanda stratejik hazırlık, siyasi hedef ve takip edilecek politikaların da ele alınacağı demokratik bir fırsat olarak değerlendirilecek.18 Mart'taki kongrenin ardından da 2019'da yapılacak "yerel seçimler" ile "Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği" seçimlerine hazırlık için düğmeye basılacak.

MHP'nin kapısı, gönlünde vatan ve millet sevgisi bulunan herkese açıktır. Kurultayımızda kırgınlıklar giderilecek, dargınlıklar bitirilecek, gönüller fethedilecek, eller tutulacak, tam bir buluşma, tam bir kavuşma hali yaşanacaktır.

18 Mart 2018’de hem Çanakkale Deniz Zaferi’nin yıldönümü yâd edilecek, hem de Türk milliyetçileri yeni bir zafer umuduyla tarih yazacaklardır. Sorumluluğumuz elbette büyüktür. Çizgimizde en ufak kırıklık yoktur. Yürüyüşümüzde aksaklık, fikirlerimizde dağınıklık, ülkülerimizde karışıklık da yoktur.

18 Mart 2018’de 12’nci Olağan Büyük Kurultayımız emsalsiz bir şekilde bizzat iradenin sahibi Milliyetçi Ülkücü Hareket’in  takdir ve tercihiyle yapılacaktır. Bizde Erdemli İlçe teşkilatı olarak Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beye desteğimiz ve sadakatimizle bütün hazırlıklarımızı yaptık ve kongrede yanında olmak için hazırız.

12’nci Büyük Kurultayımız tarihi bir katılımla yapılacaktır. Bu nedenle kurultayımızın havasını koklamak, duygu seline ortak olmak, milliyetçi ruha destek vermek isteyen Erdemli'de yaşayan her vatandaşımıza bu duyguyu tattırmak için Ankara'ya taşıyacağız.Gönlünde vatan bayrak sevgisi olan tüm hemşehrilerimizi büyük kurultayımıza davet ediyoruz" dedi.