Başkan Sarı, "Kadın Demek, Hayat Demek"
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Sarı, "Kadın Demek, Hayat Demek"

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından gelenek haline getirilen oda kadın girişimci ve üyelerine kadınlar günü kahvaltısı verildi.

Başkan Sarı,
Bu içerik 1699 kez okundu.

Kadın demek, hayat demektir diyerek sözlerine başlayan Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı şunları söyledi;  “Kadınlarımız toplumun her alanında büyük ve önemli roller üstlenmektedir. Günlük yaşamın getirdiklerini yarınlara nakşeden ve nesilden nesile ulaşmasını, büyük gayretler sarf ederek sağlamakta da en önemli rol kadınlarımızındır.

Geçmişten günümüze gelişen ve her bakımdan ailesine ve topluma önemli katkılar sunan kadınlarımızı, hayatın her alanında etkin bir şekilde görmek bizleri sevindirmektedir. Kadınlar, tarihten günümüze gerek sosyal, gerekse ekonomik alanda, hedefleri doğrultusunda, her geçen gün yükselttiği başarı çıtası ile bugün de bu öncü vasfını sürdürmektedir.Kadınlarımıza yönelik yaşanan şiddet olgusu ve bunun yol açtığı derin toplumsal sorunlar bizleri üzmektedir.

Oysa kadınlar, özelde ailenin genelde ise toplumun temelini oluşturmaktadır. Bir toplumun uygarlık yolunda gösterdiği gelişmenin, kadına ayırdığı yer ve ona duyduğu saygı ile ölçülür. Bizler, tarih boyunca her zaman kadınları baş tacı eden, onlara büyük değer veren bir medeniyetin mirasçılarıyız. Bu duygu ve düşüncelerle başta annelerimiz olmak üzere hayatımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, her an desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapan kadınlarımızın dünya kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım”

erdemli ajans erdemli ticaret ve sanayi odası orhan sarı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı