GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-03-2018 19:40   Güncelleme : 08-03-2018 19:40

Erbakan’a Vefalı Anma

Milli Görüşün lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan ölümünün 7’inci sene-i devriyesinde Saadet Partisi Erdemli ilçe kadın Kolları Başkanı Sümeyye Öztürk ve kadın kollarının düzenlediği etkinlikle anıldı.

Erbakan’a Vefalı Anma

Etkinlik programına Erdemli Kaymakamı Avni Kula,Erdemli Belediye Başkanı  Mükerrem Tollu, Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız , İyi Parti Erdemli İlçe Başkanı Fazıl Koşar ve kadın kolları,  Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah, BBP Erdemli İlçe Başkanı Murat Turmuş,  Ak Parti Erdemli İlçe Başkan Yrd. Süleyman Pantaş, MHP Erdemli İlçe Başkan Yardımcısı  Turgut Tartar, CHP Erdemli İlçe Başkan Yardımcısı Çağdaş Uçar, Erdemli Ticaret Odası Başkanı Orhan Sarı, Erdemli Esnaf Odası Başkanı Halil Metik,  Anadolu Gençlik Derneği  Erdemli Şube Başkanı Ümit Kenger katıldılar.

Program Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua yapılarak gerçekleştirildi. Daha sonra misafirlere Ülkemize ilmi ve siyasi olarak birçok katkısı olan 54. Refahyol Hükümetinin Başbakanı Merhum Prf. Dr. Necmettin Erbakan'ın ruhu için tatlı ikram edildi.

Misafirlerin  merhum Erbakan için düşüncelerini içeren fikir duvarı ise, iyi dilek temennileri ve Erbakan'ın sahip olduğu vizyona vurgu yapan cümlelerle donatıldı. Erdemli Ajans olarak merhum Necmettin Erbakan’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Yeni web sitemizi beğendiniz mi?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA