Bir Bilenle Bilge Nesil
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBir Bilenle Bilge Nesil

Erdemli Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Cila Genç Memursen İlçe Başkanlığına getirildi. Cila aynı zamanda "Bir bilenle bilge nesil" projesini yürütecek.

Bir Bilenle Bilge Nesil
Bu içerik 2588 kez okundu.

Erdemli'de Genç Memursen İlçe Başkanlığına Erdemli Halk Eğitim Merkezi Müdür yardımcısı Ali Cila getirildi. Memursen Erdemli İlçe Başkanı Hasan Sungur, Ali Cila ile birlikte bir basın açıklaması yaparak, Genç Memursen Başkanlığına getirilen Ali Cila Başarılar diledi.

Başkan Sungur şunları kaydetti; "Eğitim - Bir - Sen  Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile birçok ilde "Bir Bilenle Bilge Nesil" projesi başlattı. Liselerde seçilen danışman öğretmenler rehberliğinde öğrencilere nitelikli kitap okuyarak kompozisyon yazdırmayı amaçlayan proje de kitaplar ve yarışma sonundaki ödüller de Eğitim - Bir Sen' den.. projenin takibi İlçelerde oluşturulan Genç Memur Sen tarafından yapılacaktır. Erdemli'deki projenin yürütülmesinden Ali Cila başkanımız sorumlu olacaktır. Birkez daha Ali Cila'ya başarılar diliyorum" dedi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Okur'da Genç Memursen İlçe Başkanlığına atanan yardımcısı Ali Cila'ya hem yeni görevinde, hemde projenin yürütülmesinde başarılar diledi.

Halk Eğitim merkezine geldiği günden beri çalışkanlığı ile göz dolduran Ali Cila, "Gençliğimiz geleceğimiz sloganı ile Erdemli'ye hizmet için buradayız. Erdemli ve Erdemli insanı En güzel hizmetleri hak ediyor bunun için de elimizden gelenin en fazlasını yapacağız" dedi.

erdemli ajans erdemli halk eğitim müdürlüğü memursen genç memursen ali cila hasan sungur ömer okur
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu