Ülkücü Gençlik Eksi 10'da Yemin Etti
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÜlkücü Gençlik Eksi 10'da Yemin Etti

Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanlığı, gençleri Doktor Devlet Bahçeli Meydanı Atatürk Anıtı önünde yemin töreni düzenledi.

Ülkücü Gençlik Eksi 10'da Yemin Etti
Bu içerik 2757 kez okundu.

‘’Zeytin dalı’’ operasyonu kapsamında Afrin’ de görev alan Mehmetçiklere manevi destek vermek üzere Dr. Devlet Bahçeli meydanında toplanarak ‘’Mehmetçiğin yanındayız’’ yemini ettiler, ardından da yüzlerce genç ülkücü Köpenkavağı bölgesine giderek ikinci yeminlerini eksi 10 derece havada gerçekleştirerek Mehmetçiğe desteklerini sundular.

Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanı Cevat Şahin, ülkücü yemini yaptıkları Dr. Devlet Bahçeli meydanında yaptığı konuşmada, ülkücü gençliğin her zaman vatanını milletini seven, ne şartta olursa olsun Mehmetçiğin yanında yer alan bir gençlik olduğunu söyledi.

Afrin operasyonunda muhabirin ‘’Nereye gidiyorsun dediğinde ‘Kızılelma’ ya, ailene ne söyleyeceksin denildiğinde ise ‘beklemesinler’’ diyerek cevap veren bir asil milletin evlatlarına Erdemli'li Yörüklerinden selam gönderdiklerini belirtti. Biz hepimiz ayrı bir Mehmetçiğin diyen Şahin, dün Çanakkale’de, Sakarya’da, Afyon’da ve kurtuluş savaşında nasıl birlik ve beraberlik içinde düşmanları birebir ülkemizden atmış isek bugün de ülkemizin başına mussalat edilen terör gruplarına aman vermeyecektir. Bu nedenle Afrin’deki Mehmetçiğe sonuna kadar desteğimizi sunuyor ve her daim yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz’’ dedi.

erdemli ajans erdemli ülkü ocakları afrin
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu