Başkan Tollu, "İşimiz de, gücümüz de Hizmet"
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Tollu, "İşimiz de, gücümüz de Hizmet"

Köserelli Muhtarı Kemal Çevik, köylerine ve yaylalara götürülen hizmetlerden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Tollu,
Bu içerik 2143 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Köserelli yörükleri yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Mükerrem Tollu'yu mahallelerinde ağırladı. Cuma günü Köserelli Mahallesinedeki davete icabet eden Başkan Tollu'ya MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu, MHP İl Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Fen İşleri ekibi katıldı.

Köserelli yörüklerinin büyük bir ilgi gösterdiği davette bir konuşma yapan Köserelli Muhtarı Kemal Çevik, Erdemli belediyesinin sıfır rakımından 2500 rakımına kadar her yere 24 saat hizmet götürdüğünü dile getirerek, ‘’Birçok ilçeye gidiyor görüyoruz hizmet konusunda Erdemli'nin coğrafik yapısı çok zor bir yapıda. Genel itibari ile Mersin’in Tarsus’tan sonra hem coğrafya hem de nüfus olarak ikinci ilçesi. Böyle devasa ilçeye hizmet vermekte zor olsa gerek, ancak başkanımız Mükerrem Tollu ve ekibi zoru sevdiği için halkına hizmet etmek için tüm zorlukların üstesinden geliyor kendisine hem mahallemize, hemde yaylamız Musabozulduğuna yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Köserelli köyü sakinlerinin Yörüklerden oluştuğuna dikkat çeken Çevik, ‘’Sahilde köyümüzün yolları  yapıldı meydanı parke taşı ile döşendi 2 bin 500 rakımda Yörüklerimizin kaldığı bölgeye su getirildi. Yolları açıldı. Geçmişte baktığımızda köyümüze hiç hizmet getirilmemişti şimdi ise insanlarımızın tüm istekleri fazlası ile yerine getirildi’’ diye konuştu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, tüm köy halkını muhabbet ve saygı ile selamladığını söyledi.

Belediye seçimini aldığımızda neler yapabileceğimizi halkımıza söz vermiştik şimdi o sözleri yerine getiriyoruz diyen başkan Tollu, ‘’Köserelli mahallesi halkına ne söz verdiysek daha fazlasını yapmaya çalıştık yapmaya da devam ediyoruz. Biz halka hizmet konusunda sadece Erdemli, Mersin de değil tüm Türkiye’deki belediyelerle yarışıyoruz.

Erdemli belediyesi çalışanları sizlere hizmet etmek için 7/24 hazırlar. Biz insanlarımızın ölüsünde de sevincinde de hep beraber ve birlikteyiz. Önceliğimiz köylerimizde birlik ve beraberliği sağlamak, hizmet götürürken parti gözetmiyoruz. Biz insanlarımızın tamamını kucaklıyoruz ve hizmet üretiyoruz. Biz yaptığımız hizmetleri Allah'ın rızasını kazanmak ve sizlerin memnuniyetini sağlamak adına yapıyoruz.’’ dedi.

Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Advert
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu