GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2018 17:39   Güncelleme : 24-02-2018 17:39

Yağış Geliyor!!

Erdemli'de Hava Durumundan aldığımız bilgiye göre bu akşamdan itibaren yağışlı bir dalganın ilçemize geleceği bildiriliyor.

Yağış Geliyor!!

Erdemli'deki hava durum hakkında sosyal medya üzerinden bilgiler aktaran 'Erdemli'de Hava Durumu' yetkilileri bundan böyle günlük hava durumu tahminleri sitemizdende yayımlanacak Yetkililere teşekkür ediyoruz.

Erdemli'de Hava Durumu'nun en son hava tahmini şu şekilde;
-Değerli takipçilerimiz, önceki haftalarda yaptığımız uzun vadeli değerlendirmede 23-27 Şubat arasında yağışlı bir sistem ihtimalinden bahsetmiştik.
-Cumartesiyi pazara bağlayan gece geç saatlerde yağışlı bir dalga gelecek. Yağışların orta kuvvette olmasını ve bölge genelinde yağmasını bekliyoruz.
-Pazar günü de hava kapalı ve hafif yağış geçişleri muhtemel.
-Pazartesi ve Salı günleri yine aralıklı sağanak geçişleri olacak. Bu yağışların da orta kuvvette olmasını bekliyoruz.
-Sibiryadan gelen kutup soğukları ülkemizi teğet geçip Avrupa'yı vuracak. TV'de filan soğuklar geliyor derlerse inanmayınız.

HATIRLATMA:
-Bugün gece yarısından itibaren yarın (pazar) sabah saatlerine kadar olan süreçte sağanak yağışlar görülecek. Gübre atmak isteyen çiftçilerimiz durumu değerlendirebilir. 
-Pazar günü de hafif yağış geçişleri muhtemel.
-Pazartesi gecesi ve salı günü de aralıklı sağanak yağmur görülecek. Martın ilk haftası sıcaklıklar yükseliyor. Yağış ihtimali ise düşük.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA