Haydi Erdemli!
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHaydi Erdemli!

Erdemli’den ‘’Mehmetçiğe bir yudum su’’ kampanyası

Haydi Erdemli!
Bu içerik 2058 kez okundu.

Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında Afrin’de operasyonda bulunan Mehmetçiklere içme suyu gönderilmesi amacı ile Erdemlili duyarlı esnaflar ‘’Vatan evlatlarına bir yudum su’’ kampanyası başlattı.

Esnaflar tarafından kurulan komite adına basına bilgi veren Mustafa Aydoğdu, Mehmetçiğe gönderilmek üzere su toplama kampanyası başlattıklarını Afrin’deki askerlere ulaştırılmak üzere ilçeden ilk etapta 10 kamyon su göndermeyi hedeflediklerini bildirdi.

Türk askerinin Afrin’de harekata başlayalı bugün 34’üncü gün olduğunu belirten Aydoğdu, operasyon esnasında şehit düşen Mehmetçiklere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı,  gazilere de acil şifalar dilediklerini söyledi.

Bu harekatta görev yapan kahraman Mehmetçiklerimiz için 13 Şubatta Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan 3 birliğimize teslim edilmek üzere 3 bin 600 litre içme suyu götürdüklerini Erdemlili gazetecilerle paylaşan Aydoğdu,  ‘’Gidip gördüğümüzde orada görev yapan  kahraman Mehmetçiklerimizin içme suyuna ihtiyaçları olduğunun kanaatine vardık.

Hiç bir kurum kuruluş ve siyasi partiye bağlı olmaksızın Erdemlimizin erdemli insanlarının katkılarıyla ‘’vatan evlatlarına bir yudum su’’ kampanyası başlatmış bulunmaktayız. 

Erdemli kaymakamlığımızın bu kampanyadan bilgisi bulunmaktadır ve kampanya 28 şubatta sona erecektir. 1 martta içme sularının araçlara yüklenmesi 2 mart cuma günü cuma namazından sonra Erdemli halkının katılımları ile dualar eşliğinde birliklere teslim edilmek üzere yola çıkartılacaktır. Hedefimiz 10 kamyon içme suyu göndermektir. Bu kampanyamıza tüm Erdemlinin Erdemli insanlarını katılmaya davet ediyoruz’’ dedi.

erdemli ajans afrin mehmetcik bir yudum su mustafa aydoğdu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu