Tollu, "Ülkücü, Ülkücünün kardeşidir"
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTollu, "Ülkücü, Ülkücünün kardeşidir"

Alperen Ocakları Genel Başkanı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu ziyaret etti.

Tollu,
Bu içerik 1803 kez okundu.

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Murat Aslan beraberinde Büyük Birlik Partisi Mersin İl Başkanı Hasan Köse, İl Başkan Yardımcısı Alpay Yalman, Erdemli İlçe Başkanı Murat Turmuş, Ocak Başkanı Ferhat Yıldız ve ocak yöneticileri, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'yu makamında ziyaret etti. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan'a özel olarak hazırlanan 'Osmanlı Arması' ve Andımız-Ayyıldız işlemeli biblo hediye etti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan'a ve BBP yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Gerçekleşen ziyarette Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan ise misafirperverliğinden dolayı Başkan Mükerrem Tollu'ya teşekkür etti. Ziyarette Başkan Tollu, belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında konuşurken, tek gayelerinin Erdemli'yi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek olduğunu vurguladı. Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan, 'Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya kutlu yürüyüşünde hizmet etme sevdasında başarılar diliyorum' dileyerek ülkücülerin tek gayesinin vatanına ve milletine hizmet etmek olduğunun altını çizdi. Aslan, "Alperen Ocakları ülkemize, gençlerimize güzel hizmetler yapmıştır. 'Alp' ayrı 'Eren' ayrı bir anlamdır. Bu da Nizam-I Alemde birleştiğinde bambaşka bir güzellik ortaya çıkıyor. Allah gayretlerimizi ve çalışmalarımızı boşa çıkarmasın. Birlik ve beraberlik içinde ortak paydalarımız için vatanımız milletimiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz. Allah sizinde yolunuzu açık etsin, başarılar diliyorum" dedi.

ÜLKÜCÜLER BU VATANIN TEMİNATIDIR

Belediye Başkanı Tollu ise ziyarette, 'Ülkücü ülkücünün kardeşidir' vurgusu yaparak, "Ülkücüler bu ülkenin erken uyarı sistemidir. Sigortasıdır. Vatan ve bayrak aşıklarıdır. Ülkücüler bu vatanın teminatıdır. Her zaman vatan için çalışmışlardır ve savaşmışlardır. Karşılık beklemeden hizmet sevdasındadır" ifadelerine yer verdi. Belediye hizmetleriyle ilgili de kısa bilgiler aktaran Başkan Tollu, herkese eşit hizmet etme gayreti içinde olduklarını ifade ederek, bu gayretlerinin mükâfatını vatandaşların teveccühünü ve hayır duasını alarak kazandıklarını dile getirdi ve Erdemli'ye hak ettiği hizmetleri vermeye devam edeceklerini vurguladı.

BAŞKAN TOLLU BAŞKAN ASLAN’A OSMANLI ARMASI HEDİYE ETTİ

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan'a Erdemli ilçesine ziyaretinden dolayı 'hoş geldiniz' derken davasında ve görevinde başarılar diledi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan'a özel olarak hazırlanan 'Osmanlı Arması' ve Andımız-Ayyıldız işlemeli biblo hediye etti. 

erdemli ajans erdemli belediye başkanı mükerrem tollu alperen ocakları genel başkanı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu