Sabah Namazını Kılanlara Sıcak Çorba
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Sabah Namazını Kılanlara Sıcak Çorba

Erdemli Belediyesi Merkez Camiinde sabah namazı sonrası cemaate sıcak çorba ikramı geleneğine devam ediyor.

Sabah Namazını Kılanlara Sıcak Çorba
Bu içerik 2112 kez okundu.

Erdemli Belediyesi her sabah namazından sonra cami cemaatine belediyenin mobil ikram aracıyla sıcak çorba ikram etmeye devam ediyor. Erdemli Merkez Camii’nde sabah namazı sonrası cemaate ve esnaflara çorba ikramında bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu,  ‘Birlik ve beraberliğimizin daim ve kaim olması için bu tür uygulamaların sayısını arttıracağız’ açıklamasına yer vererek, ‘’Allah, memleketimizin birliğini dirliğini bozdurmasın. Bu güzel memleketimizi şer güçlerin şerlerinden muhafaza buyursun. Esnaf kardeşlerimizin kazançlarını bereketli kılsın” duasında bulundu.

Erdemli Merkez Camii’nde sabah namazı sonrası cemaate ve esnaflara çorba ikramında bulunuldu. Belediye olarak vatandaşın faydasına olan tüm projeleri birer birer hayata geçirdikleri vurgulayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, çorba hizmetinin de bu projelerden bir tanesi olduğunu dile getirdi. Çorba ikramının artık her sabah namazının ardından değişik camilerde gerçekleştirildiğini belirten Tollu, Sabah Namazı sonrası Merkezi Camii cemaati ve vatandaşlara bizzat elleriyle çorba ikramında bulundu.  Düzenlenen çorba ikramı ile sabah namazı sonrasında cemaatin hayır duası alındı. Cami cemaati ise yapılan ikram ve uygulamadan dolay memnuniyetini ifade ederek Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve belediye çalışanlarına teşekkür ederek dua etti. Başkan Tollu, ‘Camilerimizde sabah namazı sonrası sıcak bir çorba eşliğinde cemaat ve vatandaşlarımızla buluşuyoruz’ diyerek, asıl amaçlarının cemaat arasında kardeşlik ve hoşgörü bağlarını kuvvetlendirmek olduğunu ifade etti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Başkan Yardımcılarından Rüştü Çınar, Fen İşleri Müdürü Abdülkadir Altunçiçek’inde katılımıyla birlikte tam kadro Merkez Camii’nde sabah namazı sonrası görev alarak cami cemaatin hayır duasını aldı.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu çorba ikramı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor