Gayemiz Bir
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Gayemiz Bir

Gaye okulları yönetimi ziyaretleri sürdürüyor

Gayemiz Bir
Bu içerik 3870 kez okundu.

Eylül ayında eğitim öğretime başlayacak olan Gaye Okulları yönetimi kurum kuruluş ve siyasi parti temsilcilerine ziyaretlerini sürdürüyor. Komşu Mağazaları ve Gaye Okulları yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan beraberinde yönetim kurulu üyesi İlhan Ceyhan ile birlikte Gaye Okulları kampusunu tanıtmak amacıyla AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Topçu, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Bekir Özsu. Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü ile Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’nu ziyaret ederek bilgi verdi. Arslan ziyaretlerini sürdüreceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Erdemli ilçe başkanı Mehmet Topçu, “Memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun inşallah. Böyle büyük ve donanımlı okul memleketimiz için çok büyük bir ihtiyaçtır. Merdiven altı özel okullara biz karşıyız. Okul dendiğinde Gaye  Okulları gibi ihtiyacı tam anlamıyla karşılayacak, donanımlı ve büyük eğitim kampuslarına ihtiyaç var. Biz bu memleketin insanları olarak Erdemli’ ye yapılan her yatırıma duacıyız. Gaye okulları  özel okullara kalite getirecektir. Çok takdir ediyoruz. Allah muvaffak etsin inşallah’’ dedi.

Gaye Okullarının “Gayemiz1” şeref defterine temennilerini de yazan Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu, “En güzel yatırım eğitime, gençliğe verilmesi adına çıkmış olduğunuz bu yolda eğitim yuvanızın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Eğitim yuvanızdan, memleketimize, milletimize ve ümmete hayırlı hizmetler yapacak kişilerin yetişmesini Rabbimden niyaz ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” İfadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli ilçe Başkanı Bekir Özsu’yu da ziyaret eden heyet burada da açacakları okullarla ilgili detaylı bilgiler aktardı. MHP ilçe başkanı Özsu ziyaretten duyduğunu memnuniyeti ifade ederek hayırlı bir işe başlanılması dolayısı ile teşekkür etti.

Özsu, “Allah emeğinizi, Gayenizi, gayretinizi hayırlı etsin. Hepimizin gayesi Erdemli’ dir. Erdemli’ de erdemli okulumuz Gaye okulları yerli markamız olacaktır. Erdemli’ de eğitime yapılan yerli yatırımdan memnuniyet duyduğunu vurgulayan Bekir Özsu “Beyin göçü Türkiye’ de had safhada. Bu artık olmasın. Erdemlinin yerli okulu Erdemlimizin çocuklarına inşallah sahip çıkacak. Çünkü bizler geçmişimize sahip çıkarak geleceği inşa edeceğiz” dedi.

Gaye Okullarının “Gayemiz1” şeref defterine temennilerini de yazan Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu; “Aziz vatanımıza hayırlı evlatlar yetiştirmeniz dileğiyle, başarılar dilerim” vurgusunda bulundu.

İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü’yü de ziyaret eden Gaye Okulları yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Şahingözlü “Dolu dolu, kaliteli, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek böyle kapsamlı bir okul Erdemli’ ye mutlaka lazımdı. Hayırlı uğurlu olsun. Erdemli Emniyet teşkilatı olarak öğretmen ve öğrencilerimizle dönem dönem iletişimimiz, sunumlarımız, eğitici ve bilgilendirici programlarımız olacak. Okullarımızın genel asayiş ve güvenliği konusunda özellikle hassasiyet gösteriyoruz” diye konuştu.

Şahingözlü, Gayemiz 1 şeref defterine; “Atamızın geleceği teslim ettiği gençliğimize fayda sağlayacak girişiminizin, Erdemli’ ye hayırlı uğurlu olması dileklerimle, başarılar dilerim” sözlerine yer verdi.

Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu da Gaye Okulları yönetiminin ziyaretinden mutlu olduğunu kaydetti.

Türkmenoğlu, Gaye Okulları projesini ve projeyi yürüten ekibi çok iyi bildiğini, Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ile birlikte Diyanet Vakfı Yönetim Kurulunda beraber çalıştıklarını, bu açıdan Gaye ekibinin gayesinin ve düşüncesinin tamamen halisane, tamamen milli ve yerli olduğunu bildiğini kaydetti.

Müftü Türkmenoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bu okul inşallah milli, yerli ve milletin hayrına bir nesil yetiştirecektir. Buna canı gönülden inanıyorum ve bu uğurda, bu yolda elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bu vesile ile bir kez daha Gayemiz Güzel Erdemlimize hayırlı, uğurlu olsun.”

Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu; Gayemiz 1 Şeref defterine şunları yazdı: "Gaye Okullarının; dini ve milli olarak gayret ortaya koyması takdire şayandır. Kaybettiğimiz değerleri yeniden kazanmak için gayret ve çaba gösteren ekibinize Teşekkür ederiz. Rabbimiz gayretinizi ibadet saysın. Sadaka-i Cariye olsun.”

erdemli ajans gaye okulları komşu nezir arslan
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Belediyeden Okullara Kesintisiz Hizmet
Belediyeden Okullara Kesintisiz Hizmet
Çamlık'ta Kaza, 1 Ölü, 1 Yaralı
Çamlık'ta Kaza, 1 Ölü, 1 Yaralı
Kaymakam Kula, Halkın Sorunları Dinledi
Kaymakam Kula, Halkın Sorunları Dinledi
Sorkun Barajından 60 bin Dekar Alan Sulanacak
Sorkun Barajından 60 bin Dekar Alan Sulanacak