17 MAYIS 2021 Pazartesi 23:02
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2018 17:25   Güncelleme : 02-02-2018 17:25

Abdullah Muhtar güven tazeledi

Erdemli Muhtarlar Derneği Olağan seçimini Öğretmenevinde yaptı. Divan Başkanlığına Hasan Bulut’un seçildiği genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Abdullah Muhtar güven tazeledi

Komşu Mağazaları ve Gaye Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan, bölgenin en büyük okul kampüsünü Erdemli'ye yaptıklarını belirterek herkesin bu okullara sahip çıkması gerektiğini söyledi. Arslan, kaliteli eğitimin önemine dikkat çekti.

Genel Kurula mevcut dernek başkanı Abdullah Kurt’un hazırladığı liste ile gidildi. Hazırlanan liste oy birliği ile kabul edildi.

Başkan Abdullah Kurt muhtarlardan üçüncü kez güven aldı. Kurt seçim sonrası muhtarlara teşekkür ederek, muhtarlara en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtti. Derneğimizin kimseye borcu yok çok şükür diyen Kurt, ‘’Muhtar arkadaşlarım şahsıma ve yönetim kurulu üyelerimize gösterdiğiniz güven ve verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim. Güveninize layık olmaya çalışacağım’’ dedi.

Erdemli Muhtarlar Derneğinin yeni yönetimi Abdullah Kurt, Yakup Boyalı, Ömer Cırık, Nizamettin Öztürk, Yusuf Gürsoy, Adem Arslan, Ramazan Kasap, Murat Kale, İlyas Erdem’den oluştu.  

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA