Arslan: ‘’Gayemiz eğitimli nesiller yetiştirmek’’ olacak
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Arslan: ‘’Gayemiz eğitimli nesiller yetiştirmek’’ olacak

2018-2019 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacak olan Erdemli Gaye Eğitim Kurumu yöneticileri ilçe protokolüne ziyaretlerini sürdürüyor.

Arslan: ‘’Gayemiz eğitimli nesiller yetiştirmek’’ olacak
Bu içerik 3013 kez okundu.

İlk ziyaretlerini ilçe kaymakamı Avni Kula’ya yapan Gaye Eğitim Kurumları mütevelli heyeti ikinci olarak ilçe belediye başkanı Mükerrem Tollu ardından da ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Metin’i ziyaret etti. Ziyarette bölgenin en büyük eğitim kampüsü özelliğini taşıyacak olan Gaye okullarının tanıtımı gerçekleştirildi.

Gaye okulları mütevelli heyeti adına bilgi veren Nezir Arslan, “Gayemiz1; Gayemiz Erdemli Nesiller Yetiştirmek!” sloganı ile yola çıktıklarını belirtti. Gayemizi, Gayemiz1 olanlarla paylaşmak, düşüncelerini almak, istişarelerde bulunmak amacıyla ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Arslan, Erdemli Kaymakamı Avni Kula’ya eğitim projelerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Gaye okullarına başarılar dileyen kaymakam Kula,  Gayemiz1 şeref defterine “Aziz vatanımıza hayırlı nesiller yetiştirmeniz temennisiyle, başarılar dilerim” şeklindeki  “Aziz vatanımıza hayırlı nesiller yetiştirmeniz temennisiyle, başarılar dilerim.” Dileklerini aktardı.

Gaye Okulları yönetim kurulu adına teşekkür eden Nezir Arslan, ‘’Aynı gayeyi taşıdığımız ilçe kaymakamımıza, okulumuza göstermiş olduğu sıcak ilgisinden dolayı teşekkür ederiz’’ dedi.

Heyet kaymakamın ardından Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu ziyaret ederek okullar hakkında bilgi verildi.

Ziyaret esnasında Gaye Okulları ile ilgili tanıtım videosunu izleyen Başkan Tollu;  Gaye Okulları ve Komşu Mağazaları  Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdemli Beton Sahibi İlhan Ceyhan’ dan GAYE okulları  ile ilgili geniş  bilgi aldı.

Tollu; Böyle yüksek donanımlı bir okulun bu bölge için çok büyük bir şans olduğunu çünkü bu yatırımın Erdemlinin ve bölgenin geleceğine yapıldığını kaydetti. Başkan Tollu konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Bir nevi teknolojiye ve geleceğe yatırım yapıyorsunuz. En önemlisi de milli ve manevi değerlere saygılı bir nesil yetiştirmek için yola çıkmış olmanızdır. Bu çok önemli bir görevdir. Sadece kendine değil, memleketine ve milletine sorumluluğu olan nesiller yetiştirmek en büyük gayemiz olmalı.”

Gayemiz1 şeref defterine duygu ve düşüncelerini de yazan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Geleceğin aydınlık Türkiye’sini kurmak adına bu güzel girişimi başlatan işin sahiplerini gönülden tebrik ediyor, başarılar temenni ediyorum. Vatan, millet, devlet mili ve manevi hasletlerle yetişen gençlik umuduyla,  başarılar diliyorum.” 

Gaye Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu  Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’ i makamında ziyaret etti. Gaye Okulları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar’ ın da eşlik ettiği ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin,  hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın dileklerinde bulundu.

Eğitim ciddi bir iş, ciddi bir yatırımdır, sizleri tebrik ediyorum diyen Metin şöyle konuştu: ‘’Erdemlimizin böyle özel okullara ihtiyacı var. Bu alandaki boşluğu donanımlı ve büyük bir okulla dolduracak olmanızdan dolayı ayrıca teşekkür ederim.”

Eğitimin uzun vadeli, meşakkatli ve sabır gerektiren bir yatırım olduğunu vurgulayan Metin “Başaracağınıza yürekten inanıyorum. Milli Eğitim olarak bizler her zaman desteğimizi göstereceğiz” diye konuştu.

Öğretmen kadrosunun önemine de dikkat çeken ilçe Milli Eğitim Müdürü Metin; “Ne kadar büyük ve donanımlı eğitim kampüsü yapılırsa yapılsın, eğitime ruh katacak, bilgiyi donatacak, okula neşe ve hareketlilik katacak olan öğretmendir. Eğitim kadronuzda da okul binanızda ve sosyal alanlarınızda yaptığınız gibi, doğru tercihler yapacağınıza inanıyorum.” dedi.

Gayemiz1 şeref defterine temennilerini de yazan Mehmet Metin; “Çıktığınız bu güzel yolda başarılar dilerim ve okulunuzdan yetişecek olan çocuklarımızın Erdemli’ ye, ülkeye faydalı insanlar olmasını temenni ederim.” İfadelerini not düştü.

Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’ e Gaye ile ilgili brifingi, Gaye Okulları Eğitim Koordinatörü Mehmet Coşar verdi. 

erdemli ajans gaye okulları nezir arslan komşu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Belediyeden Okullara Kesintisiz Hizmet
Belediyeden Okullara Kesintisiz Hizmet
Çamlık'ta Kaza, 1 Ölü, 1 Yaralı
Çamlık'ta Kaza, 1 Ölü, 1 Yaralı
Kaymakam Kula, Halkın Sorunları Dinledi
Kaymakam Kula, Halkın Sorunları Dinledi
Sorkun Barajından 60 bin Dekar Alan Sulanacak
Sorkun Barajından 60 bin Dekar Alan Sulanacak