Esnaflar 8. Defa Metik Dedi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEsnaflar 8. Defa Metik Dedi

Erdemli Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik bugün yapılan kongre sonucu sekizinci defa başkanlığa seçildi.

Esnaflar 8. Defa Metik Dedi
Bu içerik 1725 kez okundu.

Erdemli Esnaflar Odasının 22. inci  olağan genel kurul toplantısı Mersin Esnaf Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer'in Divan başkanlığında Gökkuşağı Düğün Salonunda yapıldı. Genel kurula mevcut başkan Halil Metik’in hazırladığı tek liste ile gidildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda Başkan Halil Metik yönetim kurulu faaliyet raporunu okuyarak, katılımlarından ve desteklerinden dolayı esnaflara teşekkür etti. Metik,  "Bana olan güveniniz ve desteğinizden dolayı çok memnunum. Bizler esnaf kardeşlerimizin iyi gününde ve kötü gününde her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Dört yıllık faaliyet ve denetleme raporları oybirliği ile kabul edildikten sonra oy verme işlemine geçildi. Yapılan oylamaya 2469 kayıtlı üyeden 489 üye katıldı. Halil Metik kongreye katılan 489 üyenin tamamının oyunu alarak 8. defa Erdemli Esnaflar Odası Başkanlığına seçildi.

İlk defa 1991 yılında Esnaflar Odası Başkanlığına seçilen ve üzerinden geçen 26 yılın ardından aralıksız başkanlık yapan Halil Metik 8. döneminin sonucunda başkanlıkta 30. yılını doldurarak Erdemli'de rekora imza atarak tarihe geçecek.

Kongreye, AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Erdemli Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Yıldız, Saadet Partisi ilçe başkanı Mehmet Yıldız. Demokrat Parti ilçe başkanı Veli Gürgah, İyi Parti ilçe başkanı Fazıl Koşar, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin. Tömük Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Öztemur,  Erdemli Şoförler ve Otomobilciler  Odası Başkanı Orhan Güler, ESİAD başkan Hasan Şen, Tömük Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ve  oda üyeleri katıldı.

Halil Metik'in yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Necati Uğuz, Muhsin Serin, Emin Göksel, Hakan Demir, Ahmet Aksay, Ömer Erol, Celalettin Akbuz, Ali Doğan, İbret Gücüş, Hasan Uygur.

Erdemli Ajans olarak Başkan Halil Metik ve yeni yönetimine hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz.

erdemli ajans erdemli esnaflar odası halil metik erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu