CHP Seçim Startını Silifke'de Verdi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıCHP Seçim Startını Silifke'de Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Silifke’de yapılan ve Mersin merkez ve İlçelerin Eğitim Sekreterleri, Bilişim sorumluları, Örgütlenme sorumluları ile tüm Mersin Parti Okulu Eğitmenlerinin katıldığı toplantıda İl Başkan Adil Aktay seçim startını Silifke'den verdiklerini söyledi.

CHP Seçim Startını Silifke'de Verdi
Bu içerik 1912 kez okundu.

İl Başkanı Adil Aktay ile birlikte, İl Eğitim Sekreteri Ali Güven, İl Yöneticisi Hüseyin Comart, Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar ve Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut ’un da katıldığı toplantı, İl Eğitim Koordinatörü Av. Harika Levent’in açış konuşması ile başladı.

Toplantıda diğer konuşmacılar Silifke İlçe Başkanı Bünyamin Uçar ve Belediye Başkanı Mustafa Turgut partide eğitimin önemine yaptıkları vurgudan sonra AKP iktidarının yanlış politikaları yüzünden Ülkenin içinde bulunduğu çıkmazdan ancak CHP İktidarı ile kurtulabileceğini bunun yolunun da birlik ve beraberlik içinde çok çalışmakla mümkün olacağı üzerinde durdular.

İl Başkanı Sayın Adil Aktay da; ‘’Buradan 2019 yada öncesinde yapılabilecek Seçimler için start veriyorum. Bu günden itibaren tüm İlçe Başkan ve Yöneticilerimin üyelerimizi aktif hale getirerek Sandık Çevresi Örgütlemelerini tamamlamalarını istiyorum. 

Örgütlenmeden sonra tabi ki ilk yapılacak iş aktif üyelerimizin eğitimi ve daha sonrasında da aralıksız sahada çalışmalarıdır. Bir ay sonra tüm Mersin’de Eğitim faaliyetlerimiz tamamlanmış, Yerel ve Genel seçimler için çalışmalara başlayacağız. 

Benim gönlümde Eğitimin, Eğitmenlerimizin yeri başka. Önemli bir iş yapıyorsunuz. Sizlerin bilgi donanımınızın farkındayım. Bu donanımı en kısa zamanda üyelerimize aktaracağınıza da inancım tamdır.

Eğitimli üye kendisine ve partisine güvenir. İkna gücü ve ikna kabiliyeti artar. Biz CHP’liler olarak Ülkesini seven, Ülke menfaatlerini kendi çıkarlarının önünde tutan iyi insanlarız. Önemli olan bunu çevremize, seçmenimize usulüne uygun aktarmaktır. Bunun yolu da bize güvenmeleri ile mümkündür.

İnsanlar kendilerine bir siyasi söylem söylendiğinde; İlk önce bunu KİMİN SÖYLEDİĞİNE, daha sonra NASIL SÖYLEDİĞİNE ve sonra da NE SÖYLEDİĞİNE dikkat ederler. Bu nedenle, kılık kıyafetimize, davranışlarımıza, konuşma şeklimize, söylediklerimize dikkat ederek, karşımızdaki kişilere düşüncelerimizi aktaracağız. Bunun yolu da siz eğitmenlerimizin eğitimini aldığınız yöntemlerle mümkün. Sizlerle başarıya ulaşacağımıza inancım tamdır. Sevgiler Saygılar sunuyorum, yolumuz açık olsun.’’ dedi.

erdemli ajans chp mersin chp erdemli adil aktay
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu