Erdemli Sanayinde Başkan Değişmedi
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Sanayinde Başkan Değişmedi

Erdemli Madeni Sanatkarlar Odasında İsmet Erdoğan'la devam kararı aldı

Erdemli Sanayinde Başkan Değişmedi
Bu içerik 1966 kez okundu.

Erdemli Oto Sanatkarlar ve Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına mevcut başkan İsmet Erdoğan yeniden seçildi.

Sanayi kahvehanesinde yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Birlik Başkanvekilleri Nesil Aydın, Alper Deniz, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Uçal Mavili, Mustafa Köç, Mehmet Torun, Ömer Şahbudak, Mersin Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Sabit Yelkovan, Erdemli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Metik, Tömük Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, Erdemli Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ali Öngel ile oda üyeleri katıldı.

Divan Başkanlığını Birlik Başkanı Talat Dinçer’in yaptığı genel kurulda 527 üyeden 267si oy kullandı. Tek liste halinde gidilen seçimde 267 oyun tamamını alan İsmet Erdoğan yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanı Talat Dinçer, gündem maddelerinin sona ermesi sonrası yaptığı açıklamada Başbakanlık nezdinde yaptıkları görüşmede esnafa önümüzdeki günlerde faizsiz kredi imkanı getirileceğini söyledi. Dinçer ayrıca işyeri almak isteyen esnaf sanatkarlara yönelik 500 bin liraya kadar işyeri kredi imkanı tanındığını kaydederken, en büyük sıkıntılarının yetiştirecek çırak bulamamak olduğunu ifade etti. Dinçer, ülkenin geleceğinin çıraklık sistemine bağlı olduğunu sözlerine ekledi.

Başkanlığa yeniden seçilen İsmet Erdoğan kendisine güvenen ve yeniden oybirliği ile yeniden seçen herkese teşekkür ederek, seçimlerinin Erdemli'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra ise Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı ve Birlik Yönetim Kurulu üyesi İsmet Erdoğan, esnaf sanatkarlara olan hizmet ve çalışmalarından dolayı Birlik Başkanı Talat Dinçer’in halıya dokuma fotoğrafını kendisine taktim etti. İsmet Erdoğan Başkanlığındaki Erdemli Madeni Sanatkarlar Odasında Ramazan Serin, Emin Çetin, Ramazan Doğaner, Ahmet Demirtaş, Mustafa Kayalı ve Alaattin Küçük yönetim kurulu, Fazıl Kurt, Osman Selek ve Onur Güzel Denetim kurulu olarak yer aldı.

Erdemli Ajans olarak İsmet Erdoğan hayırlı olsun diyor ve ekibine başarılar diliyoruz

erdemli ajans erdemli madeni sanatkarlar odası ismet erdoğan erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu