Sezer, 'Milli Mutabakatı Destekliyorum'
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSezer, 'Milli Mutabakatı Destekliyorum'

Kumkuyu eski Belediye Başkanı Ömer Sezer yazılı bir açıklama yaparak MHP'nin AK Parti ile yapmış olduğu Milli Mutabakatı desteklediğini açıkladı.

Sezer, 'Milli Mutabakatı Destekliyorum'
Bu içerik 1495 kez okundu.

Sezer açıklamasında şunları kaydetti; "Değerli kardeşlerim; 2012 yılında dünyadaki gelişmeleri ve bu gelişmelerin Anadolu coğrafyasında ki yansımalarını incelediğimde, Türk Milletinin yeniden bir kurtuluş mücadelesi verme aşamasında olduğunu görmüş ve budurumu da “TÜRK MİLLETİ ATEŞTEN GÖMLEĞİ YENİDEN GİYMEK MECBURİYETİNDE KALACAK” diye isimlendirmiştim.
2012 yılında MHP’den seçilmiş olduğum Belediye Başkanlığı görevim devam ederken; her türlü siyasi hesabı ve ihtirası bir kenara bırakıp, sadece vatan ve Devletin bekası adına bu saatten sonra Recep Tayyip ERDOĞAN’ın arkasında ve emrinde olacağımı kamuoyuyla açık ve net bir şekilde paylaşmıştım. Yapmış olduğum bu açıklamanın devamında; ülkemizde milli düşünen siyasi parti, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderlerinin de, er veya geç birgün benim gibi düşüneceklerini, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası için Recep Tayyip ERDOĞAN diyeceklerini düşündüğümü ve hatta bundan emin olduğumu da ifade etmiştim.
Bugün geldiğimiz noktada 6 yıl önce şahsımın attığı adımın “önce ülkem sonra partim” diyen gerçek devlet adamları tarafından kabul gördüğüne de büyük bir memnuniyetle hep birlikte şahitlik ediyoruz. 
Hainlere, kansızlara, kanı bozuklara, bölücülere, satılmışlara, satıcılara ve her türlü düşmana karşı çetin bir mücadele verdiğimiz bugünlerde, bu mücadelenin başında dimdik ve cesur bir şekilde duran Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmak her şeyden önce milli bir sorumluluktur. Bu duruş Müslüman Türk’ün yanında olma duruşudur.
Bu vesile ile Devleti ve milleti için her türlü fedakarlığı yapacağından hiçbir zaman kuşku duymadığım Sayın Devlet BAHÇELİ’yi yürekten kutluyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
Metahan’ın, Fatihin, Abdülhamit’in, Atatürk’ün, Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in nesilden nesilse aktardıkları Türk Devlet geleneğini bilen ve bu geleneğe ölümüne bağlı olan vatan evlatlarının halâ var olduklarını birkez daha siz değerli kardeşlerimin bilgisine arz eder; En derin saygı ve hürmetlerimi sunarım" dedi.

erdemli ajans ömer sezer kumkuyu milli mutabakat
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu