Komşunun EN leri
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKomşunun EN leri

Komşu Grup Geleneksel Hale getirdiği yılın enleri belli oldu

Komşunun EN leri
Bu içerik 2532 kez okundu.

Komşu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan, 2017 yılını değerlendirmek amacı ile mağaza müdürleri ile Nevşehir’in Kozaklı ilçesindeki Termelya otelde bir araya geldi.

Komşu Mağazaları açısından dolu dolu geçen 2017 yılının ardından, gözler 2018 yılına çevrildi.  “Komşu Grup; 2017 yılı Değerlendirme-2018 yılı Hedef Belirleme- İstişare ve Dinleme programı  Nevşehir Kozaklı da yapıldı. 

 4 gün süren programa Komşu Grubun şirket  yöneticileri, mağaza müdürleri, satın alma dan sorumlu müdürler  ve aileleri  katıldı.   Programın sonunda genel bir değerlendirme yapan Komşu Grup Yönetim Kurul Başkanı Nezir Arslan; 2017 yılının, “Komşu”    açısından gayet verimli ve güzel bir yıl olduğunu belirtti. 

Mersin’den,  Karaman’a, Adana’dan Konya’ya birçok noktada, başta mağazacılık olmak üzere değişik sahalarda faaliyet gösterdiklerini hatırlatan Nezir Arslan, çevresel, bölgesel ve dünyadaki birçok olumsuzluklara rağmen, moral ve motivasyonlarını bozmadan gece gündüz çalıştıklarını  kaydetti. Komşu Grup yönetim kurulu başkanı Nezir Arslan konuşmasını şöyle sürdürdü: 

“2017 yılı  piyasa şartları açısından  gerçekten zor bir yıl idi. Ancak bizler bardağın hep dolu tarafına bakmayı tercih ettik. Ayağımızı gazdan çekmedik, kontrollü bir şekilde büyümeye devam ettik. 2017  yılında  bütün mağazalarımıza;  tadilat, metrekare  ve yenilenme açısından  dokunduk. Yeni şubeler açtık,  mevcut işimizi tamamlayan yeni iş kollarına girdik. Metrekare olarak yüzde 58 büyüdük. Bunun getirisi olarak da ciro bazında yüzde 40, istihdam açısından da  yüzde 42 büyüdük.  Ve nihayetinde, işin finali 2017 yılının 12 aylık değerlendirmesinde hedeflerimizi tutturduk.  Tabi ki bu başarı siz idarecilerimizin ve çalışan arkadaşlarımızın bu işe inancı ve samimiyetidir.  Bizim dolu dolu bir yıl geçirmemize en başta sizler yani çalışanlarımız vesile oldu. Canı gönülden teşekkür ediyorum.’’ 

 “Komşu Grubun ve grubun lokomotifi konumundaki Komşu Mağazalarında, müşteri memnuniyeti, ürün bulundurma ve uygun fiyatın ötesinde ayrıca çalışan memnuniyetine de büyük önem verdiklerini belirten Nezir Arslan; sürdürülebilir bir büyümenin bütün bu ayrıntılara dikkat etmekle mümkün olduğunu kaydetti. 

2018 yılı hedeflerini ise,  tüm çalışanlar ile birlikte  “ortak akıl” sürecinde belirlediklerini ifade eden  Nezir Arslan:  “GAYEMİZ 2018 yılında da aynı başarıyı göstermektir. 2018 yılı için Grubumuzun  çok ciddi yatırımları  var. Bu yıl inşallah tüm bölge ve dahi memleket için hayırlı yatırımlarımız olacak. Gayemiz; daha çok istihdam, Gayemiz; daha çok  müşteri  ve çalışan memnuniyeti.  Az cümle Gayemiz; şirket ortaklarımızla çalışanlarımızla,  müşterilerimizle yeni iş sahalarımızla, yaptığımız işlerle  bu memlekete    daha çok  katma değer katabilmektir.   Büyük bir heyecanla ve hummalı bir şekilde çalışmalarını bitirmek üzere olduğumuz ve önümüzdeki günlerde açıklayacağımız dev projemiz;   bu memleket ve KOMŞU GRUB için inşallah bir milat olacak.  Çalışmak bizden, Tevfik Allahtan “ şeklinde konuştu.  

Her yıl geleneksel olarak yapılan 4 günlük eğitim –istişare ve hedef belirleme toplantısının sonunda geniş bir katılımla seçilen komşunun EN leri ne ödül ve plaketleri takdim edildi. 

erdemli ajans komşu komşu mağazaları komşu grup nezir arslan erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Mahmut Hoca’ya Anlamlı Veda, Güle Güle Hocam
Gençlerin Spor Sevinci
Gençlerin Spor Sevinci
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
Belediye Üretiyor, Erdemli Kazanıyor
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu
100 Bin Kivi Toprakla Buluştu