GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-01-2018 18:09   Güncelleme : 03-01-2018 18:09

Tollu, 'Esnaflarımızın emrine amadeyiz'

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli'nin her yerine eşit hizmet götürdüklerini söyledi

Tollu, 'Esnaflarımızın emrine amadeyiz'

Her alanda eşit hizmet anlayışıyla tanışan Erdemli’de yol vatandaşın ayağına gitmeye devam ediyor. Kargıpınarı Sanayi Sitesi esnafları hiçbir ayrım yapılmadan ayaklarına kadar gelen asfalt hizmetinin mutluluğunu yaşıyor.

HİZMET MARATONU HIZ KESMİYOR

Yol-asfalt çalışmaları ile hizmeti vatandaşın ayağına kadar götüren Erdemli Belediyesi mola vermiyor, belediyecilik hizmeti her bölgeye ulaşıyor. ‘Asfaltsız yer kalmayacak’ sloganıyla yola çıkan Erdemli Belediyesi’nin eşit hizmet çemberi Kargıpınarı Sanayi esnafını kucakladı. Erdemli Belediyesi Kargıpınarı sanayi esnafının asfaltlama taleplerine anında yanıt vererek, özlemle beklenen belediyecilik hizmetlerine kavuşturdu.

ESNAFLARIMIZIN EMRİNE AMADEYİZ

Kargıpınarı Sanayi Sitesi’nde yapılan asfaltlama hizmeti sonrası konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, küçük esnafın bu ülkenin lokomotifi olduğunun altını çizerek, Erdemli ekonomisine olan katkılarının da unutulmaması gerektiğini söyledi.

Esnafların isteklerinin kendileri için ‘Baş tacı’’ olduğuna vurgu yapan Başkan Tollu, esnaflara yönelik yapılan hizmetin önemine değindi. Esnaf ve sanatkârın çok önemli bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Tollu, esnaflığın tarihin en eski zamanlarından bu güne Türk toplumunda kabul gören bir müessese olduğunu kaydetti. ‘Biz Erdemli Belediyesi olarak esnaflarımızın emrine amadeyiz’ diyen Tollu şöyle devam etti; “Ülkemizin ilerlemesi, gelişmesi için büyük gayret sarf eden esnaflarımız bizim gözbebeğimizdir. Sanayi esnafımızı önemsiyoruz. Çünkü sanayi esnafımız ilçemizin olduğu kadar ülke ekonomimize de canlılık katıyor. Ekonomimize ciddi anlamda katkıda bulunuyor. Biz Erdemli Belediyesi olarak esnaflarımızın emrine amadeyiz, gelişen ve büyüyen sanayi sitesinde esnaflarımızın gayretlerini takdir ediyor ve önemsiyoruz. Esnafımızın ilerlemesi, gelişmesi, sorunlarının giderilerek çözüm bulunması konusunda 7 gün 24 saat yanınızdayız.”

SANAYİ SİTESİ BAŞKANI ASLAN’DAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

Erdemli Belediyesi’nin asfaltlama çalışmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Kargıpınarı Küçük Sanayi Sitesi Başkanı İsmail Aslan, “Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu talebimize esnafların sesine duyarsız kalmadı. Sanayi sitemiz yenilendi. Asfalt hizmetiyle rahat bir nefes aldık.Yapılan hizmetleri gözlemliyoruz. Esnafımız çalışmalardan memnun. Onlar adına kendilerine teşekkür ediyorum. Kentimizin dört bir tarafının güzelleşmesi adına da gayretlerini takdirle karşılıyoruz’’ ifadesini kullandı.