Cinbir, ‘’Aziz milletimizin birlik ve dirliği daim olsun’’
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıCinbir, ‘’Aziz milletimizin birlik ve dirliği daim olsun’’

Erdemli Kaymakam Vekili ve Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir yeni yılı bir mesajla kutladı.

Cinbir, ‘’Aziz milletimizin birlik ve dirliği daim olsun’’
Bu içerik 1325 kez okundu.

Erdemli Kaymakam Vekili Şevket Cinbir, yeni yıl mesajı yayımladı. Kaymakam Cinbir yeni yıl dolayısı ile yayımladığı mesajında ‘birlik ve beraberlik’ temennisinde bulundu. Kaymakam Cinbir sevgili Erdemlililer, Değerli Dostlar diyerek başladığı mesajında şunları ifade etti:

‘’Köklü bir devlet geleneğinin, binlerce yıla dayanan bir vicdanın, yüksek milli ve manevi değerlerin, tarih sahnesindeki varlığı mazlumlar için umut zalimler için korku kaynağı ve insanlık için gurur vesilesi olmuş olan Aziz milletimizin mensubu olmak büyük bir ayrıcalıktır.

Bu ayrıcalık büyük bir sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Milletçe bütün kışkırtmalara ve içten ve dışarıdan gelen her türlü hain saldırıya karşı uyanık olacak, bizi birbirimize düşürmek isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Bütün tarihimizde olduğu gibi farklılıklarımızı zenginlik olarak görecek, yan yana gelecek, omuz omuza verecek, gönül gönüle olacak, birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkıp güçlü Türkiye'yi inşa ederek; yeniden dünyaya barışı, sevgiyi, insanlık değerlerini hakim kılmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu anlayıştan hareketle 2017 yılında, ilçemizin her yönden gelişmesi, halkımızın huzur ve refahı için; eğitim, kültür, sanat, turizm, tarım, ticaret, gençlik ve spor, sosyal hizmet, sosyal yardım, sağlık, çevre, sanayi, emniyet gibi alanlardaki birçok yatırım ve hizmeti kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, muhtarlarımız  ve halkımızın işbirliği ile gerçekleştirdik.

Halkımızın huzur ve refahına katkı sağlayacak yatırım ve hizmetlerin yapılması ve projelerin hayata geçirilmesinin yanı sıra; 2017 yılında olduğu gibi sosyal yardımlaşma ve dayanışma bilincinin ve sosyal hizmete ihtiyaç duyan  (dezavantajlı ) vatandaşlarımızın sorunlarına karşı yeterli duyarlılığın oluştuğu ve bütün engellerin kalktığı, çocuklarımızın kabiliyet ve yeteneklerinin keşfedilmesi ve gelişmesi için yeterli imkan ve fırsatların tanındığı, ailenin ve komşuluk ilişkilerinin güçlendiği, farklılıkları  zenginlik olarak görüp bir ve beraber olanların omuz omuza gönül gönüle olduğu, oturduğu yeri pak kazandığı lokmayı hak edenlerin, küsmek ve darılmak için bahaneler arayanların değil sevmek ve sevilmek için çareler arayanların yaşadığı bir toplumu yeniden inşa etmek için Erdemli'deki çalışmalarımızı 2018 yılında da sürdüreceğiz.’’

Kaymakam Şevket Cinbir, ‘’değerli dostlar’’ diyerek sürdürdüğü yeni yıl mesajının devamında sözlerini şöyle tamamladı:

‘’Aziz Milletimizin birlik ve dirliğinin devamı, insanlığın barış ve huzura kavuşması, insanlar arasında yardımlaşma ve dayanışma bilincinin gelişmesi, dünyada açlık ve yoksulluğun kalmaması temennisiyle; Yeni yılınızı kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl geçirmenizi diliyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’

erdemli ajans şevket cinbir yeni yıl mesajı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor
Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor
Erdemli 15 Temmuz’da Nöbetteydi
Erdemli 15 Temmuz’da Nöbetteydi
16 Ülkeden Ormancılar Erdemli'de Tatbikatta
16 Ülkeden Ormancılar Erdemli'de Tatbikatta
Bu Görüntüler Herkesi İlgilendiriyor
Bu Görüntüler Herkesi İlgilendiriyor