Erdemli AK Parti’den Birlik ve Beraberlik Mesajı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli AK Parti’den Birlik ve Beraberlik Mesajı

Milletvekili Hacı Özkan, "Sokakların sesine kulak vermeliyiz"

Erdemli AK Parti’den Birlik ve Beraberlik Mesajı
Bu içerik 1832 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Geçtiğimiz hafta ilçe seçimini gerçekleştiren Mehmet Topçu ve yönetimi Erdemli Öğretmenevinde eski ilçe başkanları, belediye başkanları, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile yeni ilçe yönetiminin katıldığı "Birlik beraberlik’’ toplantısı düzenledi.

Toplantıya AK Parti Mersin Milletvekili ve parti yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Hacı Özkan, İl başkanı Cesim Ercik, il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Toplantıda ilk konuşmayı İlçe Başkanı Mehmet Topçu yaptı. Geçen hafta sonu yapılan ilçe kongresinde delegelerin kendilerine gösterdiği güvenden dolayı teşekkür etti. Topçu, "Kimin seçildiği değil önemli olanın birlik beraberlik içerisinde olmaktır" dedi.

AK Parti hükümeti tarafından Erdemli’ye yapılan yatırımlar hakkında da bilgiler aktaran Topçu, çok değerli bir bakanımız ve birbirinden seçkin milletvekillerimiz var diyerek hizmetlerin daha da artarak süreceğini dile getirdi.

İl Başkanı Cesim Ercikte yaptığı kısa konuşmada yapılan ilçe seçiminde delegelerin sağduyulu davranmalarından dolayı teşekkür etti.  Önümüzde bir yerel seçim var diyen Ercik, mutlaka hem Mersin Büyükşehir Belediyesini hem de ilçeleri almak zorunda olduklarını kaydetti.

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan da yaptığı konuşmada, ‘’AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hacı Özkan olarak sokakların bilgisini önce parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ardından da Başbakanımız Binali Yıldırım’a iletmek zorundayım. Onların da bu ülkeyi adaletli yönetmeleri için sokaklardan haberleri olması gerekiyor. Sokakların sorunlarını bilemeyen ülkeyi yönetemez bizler de bizleri iyi bilen birileriyiz’’ dedi.

Özkan, yeni seçilen ilçe yönetimine hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu. Kendisinin esnaflıktan yani halkın içinden gelen bir milletvekili olduğunu bu nedenle de evini Ankara’ya taşımadığını belirten Özkan, sokakları ve halkın nabzını en iyi bilenlerin başında geldiğini söyledi.

Sokakla başta Cumhurbaşkanı ve Başbakan arasında köprü olmak zorundayım diyen Özkan şöyle konuştu: ‘’Ben sokaklardan gelen milletvekiliyim. Ben sokaklardaki her sorunu, olumlu ya da olumsuz hareketleri iletmek ve köprü olmak zorundayım. Aksi takdirde sokakların sorunlarını iletmediğim için benden hesap soracağının bilinciyle hareket ediyorum. Sizler bizleri seçerek milletvekili yaptınız ve Ankara'ya temsilci olarak gönderdiğiniz bizler de sizlerin yani halkın ve sokakların yanında olmak zorundayız. Bizlerin görevi sorunları ilgili makamlara iletmek ve ilgili yasalar çerçevesinde sorunları çözmektir. Bizim görevimiz gidip Ankara’da oturmak değil sokakların sorunlarını çözmektir.’’

Toplantıda yapılması gereken hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu sorunları dile getirildi. Haberimizin detayı ve konuşmalar görüntülü olarak az sonra..

erdemli ajans ak parti erdemli birlik ve beraberlik mehmet topçu hacı özkan erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu